Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ha egy nő és egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha egy nő és egy férfi jó barátok és lehet hogy később egy pár lesz akkor véget vethet a kapcsolatnak az, ha a nő gyereke miatt egy megbeszélt 3-mas találkozásra a nő és a gyerek nem tudott elmenni?

Figyelt kérdés
2021. dec. 10. 08:47
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Azt mondta hogy végül azért is nem mentünk mer ő ideges volt és úgy nem akart menni vendégségben
2021. dec. 10. 09:59
 12/25 anonim ***** válasza:
64%
3, 5, 9-es vagyok. Nem, az édesanyja már nem akart menni. Szerintem, valami történt. 15 perc késés még nem a világ vége. Valami olyan történhetet, ami előttünk nincs feltárva. Én azt gondolom, itt nem a gyerek a hibás, hogy vizes a haja vagy sem. Ez olyan, mint van rajta sapka vagy nincs rajta sapka.
2021. dec. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
33%

Ideges volt, mert felidegesítette magát. :-)

Nem tudja kezelni az érzéseit.

Lehet, hogy változókorban van, és emiatt hangulati ingadozásai vannak.

A lényeg: ne vedd magadra, nem miattad viselkedik így.

2021. dec. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

Ja, #2, #6, #10 és #13 voltam.

:-)

2021. dec. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
58%
De b+... Lassan mínuszok vannak kint, mi a f_szárt lett volna nehéz a majdnem száraz hajadra 1 percig fújni egy kis meleget a hajszárítóval? Ez egy 3 éves dackorszakos gyerektől még elmegy, de 16 évesen, ha csak nem vagy szellemileg visszamaradott, akkor egyszerűen provokálni akartad anyádat. És ez biztos hogy nem az első ilyen volt.
2021. dec. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
Ha már itt vagyok tudja valaki hogy kell szőnyeget mosni??
2021. dec. 10. 10:21
 17/25 anonim ***** válasza:
Szőnyeget mindig tisztítóba vittünk, sose mostunk otthon.
2021. dec. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
és akkor nincs ötleted hogyan kezdjekneki?
2021. dec. 10. 10:30
 19/25 anonim ***** válasza:

Szőnyeget lehet szőnyegtisztítóval mosni. Lehet venni egy Spray szerű habot, amit rá kell fújni, majd kis idő múlva beledörzsölni. Vagy takarítógéppel, én ezzel csinálom.

Ha nagyon csúnya, akkor tisztítóba kell vinni és pár ezer forinttért szépn kitisztitják.

2021. dec. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Én nem merném magam kimosni.

Alapesetben ugye száraz porszívóval tisztítjuk. Ha van (vagy kölcsönzöl) nedves porszívót, akkor azzal is lehet, az már félig-meddig olyan, mintha kimosnád.


Nem tenném mosógépbe.

Ha meg kádba beáztatod, teljesen vizes lesz, hol fogod megszárítani? Ha nyár lenne és egy faluban laknál, azt mondanám tedd ki az udvarra egy tiszta helyre, de ilyenkor?

2021. dec. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!