Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha egy idősebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha egy idősebb nő rám akár hajtani?

Figyelt kérdés

Én 20 vagyok ő 40 körül.

Szüleimmel jó kapcsolatban van és nemrég valami miatt rámírt nemrég.

Elkezdtünk beszélgetni és egyre inkább érzem, hogy flörtölni akar, én persze nem akarok érthető okokból . Mindig mondja, hogy milyen figyelmes vagyok, meg látszik, hogy sokat sportolok, meg szép az arcom/pofikám, jelentsen ez bármit is.

Nem mondta ki, hogy szeretne tőlem valamit, úgyhogy nem írhatom neki, hogy nem szeretnék tőle semmit, mert biztos előadná, hogy csak sokat láttam bele.

Mit csináljak?



2021. dec. 17. 14:15
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
81%
Meg kell csinálni. Nincs mese.
2021. dec. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 A kérdező kommentje:

#18 érdekes felvetés xD


#19 whut?


#20 átlagos, inkább az, hogy a szüleim nagyon jóban vannak vele. Meg jobban bejönnek a fiatalok, sok 40es férfinak is inkább a fiatalok jönnek be, miért nehéz elképzelni ezt egy 20 évesről?

2021. dec. 17. 18:41
 23/35 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem egy idős nő csak akkor csinál ilyet ha azt gondolja a srac viselkedesebol hogy igazabol o akar milfet dugni, csak batortalan es igy akar jeleket adni. A viselkedesedet nezd at, nem bamultad-e, nem pirultal-e elotte, nem kezdemenyeztel-e sok veszelgetest, fordultal fele indokolatlanul tanacsert.
2021. dec. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
59%

Én se tudom elképzelni, hogy egy 40 éves normális nő erőteljesen nyomuljon egy 20 éves srácra, akik legtöbbször még tényleg kolyoknek néznek ki..

Én 30+os nő vagyok és rengeteg fiatalabb srác próbálkozik, de azok tényleg akarnak vmit, dúlnak a hormonok. Magamtól rá nem nyomulnek egy kissracra soha, főleg ha nem is viszonozza.

2021. dec. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 A kérdező kommentje:

#23 igazából kedves voltam vele és figyelemes, de mindenkivel próbálok az lenni


#24 annyira nem nézek ki kölyöknek, egy fejjel magasabb vagyok nála és rendesen nő az arcszőrzetem, bár ez nem hiszem hogy annyira számít.

Akikről beszélsz, azok mindenkinél bepróbálkoznak és nem komolyat akarnak. Én is ismerek ilyen embereket. Úgy tűnik ő mégis rányomul egy kissrácra

2021. dec. 17. 20:38
 26/35 anonim ***** válasza:
49%
Hagyd békén a nénit, inkább legózzál tovább!
2021. dec. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 A kérdező kommentje:
#26 elfelejtettem a kérdés alá írni, hogy kiégett incelek kíméljenek, köszönöm
2021. dec. 17. 21:12
 28/35 anonim ***** válasza:
54%
Nekem az nem világos, hogy ezt 20 évesen miért nem tudod kezelni, már nem 15 vagy, hanem felnőtt. Én nem tudom, szerintem kortól függően mindenkire nyomulnak napi szinten nem kívánatos emberek, de nem tesznek fel ezzel kapcsolatban külön kérdést, hanem megoldják. Kicsit kamuszagú az egész, egy átlag 20 éves srác kb leszarná és menne tovább a haverjaival, nemhogy ezen rugozzon. Fura nagyon.
2021. dec. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
*kortól függetlenül
2021. dec. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 A kérdező kommentje:
#28 akármilyen hihetetlen velem meg nem történt ilyen és ami a legjobb bezavar, hogy a szüleim legjobb barátja, ha nem lenne az nem is írtam volna ki a kérdést.
2021. dec. 17. 23:58
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!