Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha egy idősebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha egy idősebb nő rám akár hajtani?

Figyelt kérdés

Én 20 vagyok ő 40 körül.

Szüleimmel jó kapcsolatban van és nemrég valami miatt rámírt nemrég.

Elkezdtünk beszélgetni és egyre inkább érzem, hogy flörtölni akar, én persze nem akarok érthető okokból . Mindig mondja, hogy milyen figyelmes vagyok, meg látszik, hogy sokat sportolok, meg szép az arcom/pofikám, jelentsen ez bármit is.

Nem mondta ki, hogy szeretne tőlem valamit, úgyhogy nem írhatom neki, hogy nem szeretnék tőle semmit, mert biztos előadná, hogy csak sokat láttam bele.

Mit csináljak?



2021. dec. 17. 14:15
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
87%

Utolsónak van igaza, ha nem hagyja abba és zavar, akkor szólj anyudnak, illetve ejtsd el neki valamikor, hogy sietned kell, mert a barátnőddel találkozol.

Vannak ilyenek, nekem 24 éves a barátom és a kb 45 éves nem túl vonzó munkatársnője nyomul atom módon rá akkor is, amikor pl. ketten vagyunk, simogatja a vállát, meg ilyenek:D Barátom már nem győzi lekoptatni. Én nem ítélem el, ha valakinek bejönnek a fiatalok, de azért szerintem egy nőben legyen már tartás bármilyen korban és ne nyomuljon egy férfira.

2021. dec. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
62%

Lhet, tényleg sokat látsz bele ;)

Van, akinek csak simán ilyen a stílusa.

2021. dec. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
72%

Ha legközelebb ír neked, írd vissza neki nagy boldogan hogy összejöttél egy korodbeli csajjal, és hogy nagyon szerelmes vagy!

Így hátha veszi a lapot!

Persze a szüleidnek is úgy kell tudnia, hogy van barátnőd, mert lehet hogy őket is megkérdezi.

Legjobb lenne, ha tényleg becsajoznál! :D

2021. dec. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
40%
Ha ez nem kamu kérdés, akkor szánalmas, hogy 20 évesen ennyire töketlen egy srác. :(
2021. dec. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
81%
Én is voltam egy kolléganőmmel fiatalon, amikor ő már 40-es anyuka volt. Fantasztikus élmény volt. Ki ne hagyd!
2021. dec. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 A kérdező kommentje:

#11 szerintem férfitól sem szép ha nagyon nyomul.


#12 nyomulós?


#13 nem szeretnék csak úgy becsajozni, majd ha találok olyan lányt, de bekamuzni nem rossz ötlet, eddig egy lányt se mutattam be a szüleimnek


#14 miért mit kéne tennem mester? :D


#15 gratulálok, lényeg hogy mindketten élveztétek :)

2021. dec. 17. 15:50
 17/35 anonim ***** válasza:
72%
Én piszkosul vissza élnék a helyzettel
2021. dec. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
77%

Miért nem dugós meg ájulásig?

Utána már nem lesz ereje irkálgatni.

2021. dec. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
72%
Mond neki hogy "gyere a papához ;)"
2021. dec. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
73%
Amúgy nem jó nő vagy mibajod vele? Most ne mondd már, hogy az a gát, hogy 40 éves, bármelyik 20 éves megdugna egy jól kinéző dögös 40-est:D Ha csúnya vagy kövér, akkor megértem.
2021. dec. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!