Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha egy idősebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha egy idősebb nő rám akár hajtani?

Figyelt kérdés

Én 20 vagyok ő 40 körül.

Szüleimmel jó kapcsolatban van és nemrég valami miatt rámírt nemrég.

Elkezdtünk beszélgetni és egyre inkább érzem, hogy flörtölni akar, én persze nem akarok érthető okokból . Mindig mondja, hogy milyen figyelmes vagyok, meg látszik, hogy sokat sportolok, meg szép az arcom/pofikám, jelentsen ez bármit is.

Nem mondta ki, hogy szeretne tőlem valamit, úgyhogy nem írhatom neki, hogy nem szeretnék tőle semmit, mert biztos előadná, hogy csak sokat láttam bele.

Mit csináljak?



2021. dec. 17. 14:15
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
56%

Szerintem nincs ezzel olyan nagy probléma, hisz felnőtt korú vagy.

Nem gond az, hogy a szüleidnek jó barát, így még talán közvetlenebb a dolog.

Ha rendszeresen jár hozzátok, az meg még jobb. Így nem feltűnő annyira, hogy sokat ott van.

Hátha megy egyszer olyankor is, amikor szüleid nem lesznek otthon.

Könnyen letesztelheted őt. Simogasd meg a vállát, kezét, dicsérd, hogy milyen csinoska.

A reakcióiból, és a viselkedéséből minden kiderül.

Ettől kell függővé tenni a folytatást.

2021. dec. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
100%
De te nem érted útolsó hogy lekoptatni akarja nem felszedni?? Biztos jót tenne ha megsimogatná édes istenem 🤦🏽‍♀️
2021. dec. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
35%

Ja.

Akkor bocsánat. Én meg azt hittem, hogy szeretné őt a kis csávó, csak nem nagyon meri, mivel a hölgy házibarát.

Hát akkor ez van. Pedig biztos bevezetné a 40 es nő mindenféle nyalánkságba.

Ha nem akarja, akkor az az ő baja.

31#

2021. dec. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell leráznod, csak ritkábban nyisd meg az üzeneteid, egy két sźoban válaszolj... Majd látni fogja h nem érdekel téged...
2022. jan. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
100%
Elolvastam a hozzászólásokat. Vele ne legyél kedves! Ilyenkor muszáj finoman bunkónak lenni, mert azt hiszi fiatal fiú vagy, könnyen megkaphat. Mikor esetleg beszelned kell előtte, mondj neki olyan programokat amiket a kortasaiddal szoktál csinálni. Idemész-odamész, legyél előtte gyerekes... talán még ezekkel kiábrandíthatod. De a lényeg ne írj vissza, csak napok múlva és nagyon röviden.
2022. jan. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!