Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gumi nelkul akar szeretkezni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gumi nelkul akar szeretkezni egyutt is alszunk, terhes leszek? 22L

Figyelt kérdés

Azt mondta o nem fog gumit huzni. Amikor gyozkodtem azt mondta akkor huz, de ezt csak azert mondta hogy hagyjam abba

Kerdeztem hogy masokkal huz e , azt mondta nem egyejszakasban sem soha.

Nekunk nem egyejszakas dolog, viszont nem vagyunk egyutt. Felek attol is hogy elkapok valamit, mert szerintem akikkel o szexel, azok masokkal is siman szexelnek gumi nelkul ha vele is. Es szerintem kivan zarva hogy nem kapott el semmit, egy notol sem. Ez undorito.

Egyutt is alszunk gondolom nem csak egyszer fogunk szeretkezni egesz ejjel..... szuz vagyok még amugy

Sok esely van ra hogy terhes leszek?


2022. jan. 13. 21:53
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha komoly a kérdés, akkor csak annyit tudok mondani kérdező hogy 22 éves korod ellenére elég ostoba vagy. És erre még az sem mentség, hogy szűz vagy.
2022. jan. 14. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
22 evesen segghulye vagy baszki...
2022. jan. 14. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%

"Sok esely van ra hogy terhes leszek?"


Hány százalék esély esetén vállalnád annak a kockázatát, hogy megszülsz egy nem tervezett babát, vagy abortuszra mész?

2022. jan. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%

22 évesen nem lehetsz ennyire buta.


IGEN, nagy eséllyel lehetsz terhes és betegséget is simán elkaphatsz.


Én egy ilyen önző f*szkalappal tuti nem szexelnék.

2022. jan. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%
Tuti kamu. Nem hiszem, hogy van olyan ember, aki 22 évesen nem tudja, hogyan készül a gyerek..
2022. jan. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos nem ilyen pasit szeretnék elsőre. Megdug aztán ennyi volt. Biztos ilyen élményt akarsz? Figyelni nem fog rád, finomkodni se fog, meg lehet abortuszra is mehetsz. Megéri?
2022. jan. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!