Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gumi nelkul akar szeretkezni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gumi nelkul akar szeretkezni egyutt is alszunk, terhes leszek? 22L

Figyelt kérdés

Azt mondta o nem fog gumit huzni. Amikor gyozkodtem azt mondta akkor huz, de ezt csak azert mondta hogy hagyjam abba

Kerdeztem hogy masokkal huz e , azt mondta nem egyejszakasban sem soha.

Nekunk nem egyejszakas dolog, viszont nem vagyunk egyutt. Felek attol is hogy elkapok valamit, mert szerintem akikkel o szexel, azok masokkal is siman szexelnek gumi nelkul ha vele is. Es szerintem kivan zarva hogy nem kapott el semmit, egy notol sem. Ez undorito.

Egyutt is alszunk gondolom nem csak egyszer fogunk szeretkezni egesz ejjel..... szuz vagyok még amugy

Sok esely van ra hogy terhes leszek?


2022. jan. 13. 21:53
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
90%
Látom igen emlékezetessé akarod tenni az első szexet!
2022. jan. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
32%

De komolyan egy ilyen kell elsőre?? Akinek valószínű csak egy leszel a sok közül, es utána még lehet az orvoshoz is járkálhatsz.


ki kelljen neki?egy lúzer jó ember?

2022. jan. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%

Igen, lehetsz terhes és igen, simán elkaphatsz tőle bármit. Ha ennyire felelőtlen, nem nézem ki belőle, hogy járna szűrésre.

Ne legyél hülye. A te döntésed, hogy valóban vele akarod-e elveszteni a szüzességed, de ha úgy is döntesz, hogy igen, ragaszkodj a gumihoz. Ez nem úgy megy, hogy ő kijelenti, hogy nem húz, neked meg bele kell menni. Mondhatod, hogy ha nincs gumi, nincs szex. Majd ha komoly kapcsolatban vagytok, neki biztosan nincs nemibetegsége és védekeztek máshogy, akkor el lehet hagyni. Addig meg legalább te legyél elég felelősségtudatos és vigyázz magadra.

2022. jan. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
73%
nem értem a kérdezőt,mért hódol be,a nőkre ez nem jellemző...
2022. jan. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%

Én pl chlamidyat vagy mi a fenet kaptam gumi nelkul szextol, parkapcsolatban. Valszeg az exem evekig tunetmentes hordozo volt… szerencsere gyogyszer megoldotta.

Osztom az elozo valaszok velemenyet

2022. jan. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
72%
#14 jó vicc... amúgy gondolom csak kamu a kérdés. Legalábbis nagyon remélem.
2022. jan. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%
már hiányoztak a jó öreg terhes vagyok? - kérdések
2022. jan. 13. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%
Ez tuti kamu kérdés, 22 évesen nem lehet ilyen buta és határozatlan.
2022. jan. 14. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%

Újabb gyönyörű példánya ennek a generációnak. 70 IQ alatti mélyen ostoba szutykok akik már basznának de eszük semmi...

Könyörgöm ne szaporodjatok!!!

2022. jan. 14. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%

Ha komoly a kérdés, akkor ez a reakcióm: Istenem, van még lejjebb?!


Ha troll a kérdés: oké, lapozzunk!

2022. jan. 14. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!