Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy akik nagyon vonzanak fizikálisan, azokkal nem vagyok egy hullámhosszon, akikkel pedig bármennyit tudok beszélgetni, azok nem indítanak el bennem semmit?

Figyelt kérdés

30 éves múltam és mindig így járok.:(

Ha valakivel megvolt a kémia és majd megőrültem érte, azzal nem tudtunk egymásra hangolódni, erőltetett volt a kommunikáció. Azokkal az exeimmel, akikkel meg bármennyit tudtunk beszélgetni, nem volt részemről hatalmas vonzalom. Ennyire peches vagyok? Más is van hasonló cipőben?

31/n


2022. jan. 14. 13:05
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
62%
El kellene döntened, mit szeretnél. A fizikális vonzalom idővel elmúlik, legjobb esetben is pár év. Akivel viszont jókat tudsz beszélgetni, és egy hullámhosszon vagytok, ott működhet hosszútávon is, és behozható a vonzalom, ha kicsit tesztek érte, és nem taszít teljesen a másik. Vagy vársz, míg találsz olyat, akivel mindent jó lesz, de elárulom, hogy ilyen nem lesz, mert ott meg lesz majd egy harmadik probléma.
2022. jan. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
88%

Mert bizonyos jellegű férfiak indítanak be szexuálisan, ettől még más társra vágysz. Az egyik az ösztöneidtől függ, a másik a gondolataidtól.

Amúgy igen, sok nő van hasonló helyzetben. Aztán megy a szomorkodás, hogy nincs egy normális férfi sem.

2022. jan. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
44%
Én sokkal idősebb vagyok, de emlékeim szerint ez mindig így volt, ahogy egyes válaszoló is írja, valami mindig hiányzott.
2022. jan. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
47%

1-es vagyok. Igen, én is ezt látom, nem tudják eldönteni, melyik a fontosabb, és megy utána a sírás.

Se megfordítom: Én is jobban vonzódom külsőre egy tip-top nagy mellű bombázóhoz, de ha semmilyen más téren nem jövök ki vele, akkor ezerszer inkább választok egy átlagosabb külsejű lányt, akivel jókat tudok beszélgetni, nevetni, és programokat csinálni. Mert hosszútávon ez a fontosabb, és el tudom dönteni, mit szeretnék. Ha meg nem ez a fontos, akkor meg a másik utat választom.

2022. jan. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 A kérdező kommentje:

Nem írtam sehol, hogy külsőre az izomagyú csődörökre bukom, mert nem.

Megerőszakolni meg nem tudom magam, ha valaki nem vonz, az nem vonz.

2022. jan. 14. 13:53
 6/44 anonim ***** válasza:
85%

Nekem nem hiányzott. Ha mindkettő megvolt, az volt a kapcsolat, a többi sima kavarás, vagy csak sima szex.


Nem kell feladnod semmit, ezt a ronda/reményvesztett emberek találták ki.


30 vagyok, eddig kétszer volt olyan, hogy minden stimmelt, ebből egyszer volt benne valami különleges plusz is, az volt a szikra a szerelemhez. Járj többet emberek közé, menni fog az. Én elég emberkerülő vagyok és még így is összejött.

2022. jan. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 A kérdező kommentje:
6: Hát ha csak olyannal lettem volna kapcsolatban, akivel mindkettő megvolt, akkor még egy pasim se lett volna.🤣🤣🤣
2022. jan. 14. 14:28
 8/44 anonim ***** válasza:
21%
Akkor nálad lehet a gond.
2022. jan. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
21%

Látom te is a tökéleteset keresed. Van egy rossz hírem.

Nincs sem tökéletes nő, sem tökéletes férfi. Szóval mindig tudod úgy érezni, hogy valami hiányzik. Valóban az lenne a tökéletes amit te is megfogalmaztál, hogy aki vonz szexuálisan az lelki téren is tökéletes partner legyen. Csakhogy akkor majd pl. "anyagi hiányosságai" lesznek. El kell döntened, hogy mi a fontos neked, mi a prioritás. Tökéletes ember nincs sajnos. Ha valakiben több a jó, a pozitív tulajdonság és tudsz hozzá vonzódni is, az már sikernek könyvelhető el. De még neki is lesznek olyan hibái, amik neked "szemet szúrnak", és fordítva, ő is észreveszi a te hibáidat.

2022. jan. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 harebell ***** válasza:
100%
Szerintem az, hogy valaki azt szeretné, hogy a párja szellemileg/lelkileg is a társa legyen, illetve a kémia is működjön, nem azt jelenti, hogy a tökéleteset keresi és hogy soha senkivel nem lesz elégedett. Én is csak ilyen párt kerestem komoly kapcsolatra és szerintem természetes, hogy nehéz ilyet találni és igen, borzasztó nagy szerencse kell hozzá. Tanácsolni csak annyit tudok, hogy ne add fel, keresgélj tovább, de ha amúgy az önértékelésed és önismereted rendben, én nem hiszem, hogy veled lenne bármi baj.
2022. jan. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!