Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy akik nagyon vonzanak fizikálisan, azokkal nem vagyok egy hullámhosszon, akikkel pedig bármennyit tudok beszélgetni, azok nem indítanak el bennem semmit?

Figyelt kérdés

30 éves múltam és mindig így járok.:(

Ha valakivel megvolt a kémia és majd megőrültem érte, azzal nem tudtunk egymásra hangolódni, erőltetett volt a kommunikáció. Azokkal az exeimmel, akikkel meg bármennyit tudtunk beszélgetni, nem volt részemről hatalmas vonzalom. Ennyire peches vagyok? Más is van hasonló cipőben?

31/n


2022. jan. 14. 13:05
1 2 3 4 5
 31/44 A kérdező kommentje:

29: Hagyd, felesleges vele foglalkozni, az ilyennek az a legnagyobb büntetés.

Ahogy te is írtad, ő már eldöntötte, hogy a nők ostobák, semmilyen észérv nem fogja gondolkodásra késztetni.

2022. jan. 14. 17:51
 32/44 anonim ***** válasza:
43%

Spirituális fejletlenség. Túl pici vagy, felszínes ahhoz, hogy az igazi öröm diktálja a valóságodat, mivel nem is vagy képes ezen a szinten mozogni, így viszont primitív dolgok, mint ösztön, hormon, stb irányítják a fizikai vonzalmadat.


Én sokáig azt hittem, lehetetlen valaki felé vonzalmat érezni ha a személyisége nem vonzó.

Ellenben fizikailag egyik páromat sem tartottam szépnek eddig, és van egy kettő, akit durván visszasírok, egy életet is képes lennék velük...

2022. jan. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
48%

Lehet szapulni a beszólogató férfit, de a helyzet továbbra is az, hogy a kérdező nem talál olyan férfit, aki beindítja és beszélgetni is tud vele. Lássuk be, azért ez nem úgy szokott lenni, hogy az embert egy könyvmoly 40 kilós önbizalom hiányos srác indítja be és egy kigyúrt macsóval tud beszélgetni...

Szóval, lehet itt mellébeszélni, de valószínűleg a kérdezőnél van egy elég nagy bibi és olyat vár el, amihez nem nyújt eleget. Mert valóban vannak top kinézetű pasik, akik intelligensek is, de azokhoz kevés egy ilyen flegma "akadjál le" szint.



Akik meg szintén kiakadnak, hogy honnét veszik itt és mindenhol a férfiak, hogy bizonyos jellegű pasikra gerjed a nők többsége: Hát, a való életből. Onnét, ahol nem minden ember az önérzetére akad ki, ha a neméről van szó. Ott egy csomó nő saját maga is elismeri ám ezt. Ebben más a gyk a valóságtól.

(Mondom ezt úgy, hogy nekem pont sikerült egy értelmes nőt kifognom, de 100-ból talán egy ilyen. Az egyik családtagom nagyon jó pasi és volt egy nagyon nagy csajozós időszaka. Kb. azt vitt ágyba, akit akart. Pont ugyanúgy vihette a particsajt, mint a visszafogott, kapcsolatban lévőt. Jelenleg 30 alatt nagyon kevés a komoly nő, hiába kapálóztok és akadtok ki ezen. Talán gondoljátok át, hogy miért írja ennyi ember ezt. Persze, mindenki kivétel, ilyen ez a popszakma...)

2022. jan. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 A kérdező kommentje:
Olyan fura, hogy a nagy "megmondó" emberek mind alacsony százalékosok. Biztos mert ti nem vagytok "kevesek" és nagyon ott vagytok a topon.;)
2022. jan. 15. 15:55
 35/44 anonim ***** válasza:
Ettől neked jobb lesz, hogy a veled ellentétes véleményeket lepontozzák? És te nem vagy felszínes. :)
2022. jan. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
43%

#34: Mi ebben a fura? Nem hallottál még arról a mondásról, hogy mondj igazat és betörik a fejed? Közöld mondjuk egy megszállott fideszessel, hogy mégsem dübörög annyira a gazdaság. Letépi a fejed.

Itt is ez van. Írj pár őszinte választ és lepontoznak. Írj cukit és felpontoznak. Én őszinte választ írok az inceleknek, akkor ők pontoznak le. Őszinte választ írok a nőknek is, akkor meg ők.


Az meg, hogy én mi vagyok... Nem tudom, valahogy mindig találtam hozzám illő lányt. Esetleg előfordult, hogy szétmentek útjaink, mert ilyen az élet. Most is boldog párkapcsolatban élek. Valahogy nem én panaszkodom, hogy nem találok senkit, hanem te...

2022. jan. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 A kérdező kommentje:

35: Látom azt sem sikerült megérteni, mire írtam.;)

36: Attól, hogy szerinted őszinte véleményt írsz, más szerint még nem biztos.:) Te sem tudod elfogadni, hogy másnak más a véleménye.

2022. jan. 15. 19:12
 38/44 anonim ***** válasza:
43%

#37: Persze, hogy nem biztos, hogy más szerint is őszinte véleményt írok. Pont ezért pontozzák le. Logikus. Attól még, valamiért az, amit írok, használható és élőben működik is azoknál, akiknek tanácsot adtam. Itt is volt olyan, aki megfogadta és később írta privátban, hogy köszöni szépen.

De, nézd meg a felpontozott válaszokat. Általában valami használhatatlan cukiságok. Jellemző a hárítás is, az odázás és hasonló dolgok.

Meg, azt is nézd meg, hogy a kérdezők miket fogadnak el: Valahogy nem jellemző, hogy bárki is átgondolná az őt ért kritikát. Te sem. Inkább megsértődsz, anélkül, hogy átgondolnád.


Az meg, hogy én nem tudom elfogadni, hogy valakinek más a véleménye... De, eltudom. Elfogadom, hogy nem mindenki képes pl. érvelni.

2022. jan. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 A kérdező kommentje:

38: Milyen kritikát is kéne átgondolnom? Nem igazán láttam ilyet, csak találgatásokon alapuló rosszindulatú válaszokat. Nekem az nem kritika, hogy biztos csak a műmájer férfiak fognak meg, mivel ÉN tisztában vagyok a saját ízlésemmel és tudom, hogy ez nem igaz. Persze a hozzád hasonlók csak azt mantrázzák, mint te, anélkül, hogy akar wgy exemet is látták/ismerték volna.

Azonkívül tudom mennyit érek, erre sem tőletek vártam választ, ennek ellenére megkaptam, hogy primitív vagyok. Nem, nem vagyok az, meglepődnêl, ha ismernél, de nem fogom ezt itt senkinek bizonygatni.

Érvelni pedig kitűnően tudok, ha akarok és úgy érzem, érdemes is.:)

Ez volt az utolsó reagálásom a hozzászólásaidra, az ezutánakat figyelmen kívül fogom hagyni

2022. jan. 15. 19:29
 40/44 anonim ***** válasza:
43%

"Milyen kritikát is kéne átgondolnom?"

Amilyet kaptál.


"Nem igazán láttam ilyet, csak találgatásokon alapuló rosszindulatú válaszokat."

Semmi rosszindulat nincs abban, hogy sérti valami az önérzeted. Értelemszerűen, ha ilyen gyerekes szinten vagy, egy normális férfit sem fogsz találni, mert aki jól is néz ki és értelmes is, az ennél igényesebb társ terén.


"Nekem az nem kritika, hogy biztos csak a műmájer férfiak fognak meg, mivel ÉN tisztában vagyok a saját ízlésemmel és tudom, hogy ez nem igaz. Persze a hozzád hasonlók csak azt mantrázzák, mint te, anélkül, hogy akar wgy exemet is látták/ismerték volna."

Ez tök jó, hogy leírod, mint valami kis harci pincsi, de képtelen voltál kinyögni bármit is arról, hogy mi az a 2 kategória, amiről a kérdésed szól. Menne? Vagy csak a beszólás és a hiszti megy? Na, ezért nem fogsz megfelelő pasit találni.


"Azonkívül tudom mennyit érek"

Király. Akkor miért itt sírsz? Miért nem találsz megfelelő pasit? Az egódból talán egy kicsit le kéne venni, nem gondolod?


"Nem, nem vagyok az, meglepődnêl, ha ismernél, de nem fogom ezt itt senkinek bizonygatni."

Én mondjuk nem írtam rád olyat, hogy primitív lennél. Meglepődni meg nem igazán lepődnék meg rajtad. Átlagos vagy: Hárítasz, nem gondolkozol el magadon, panaszkodsz és besértődsz. Ilyen egy átlagos ember.


"Érvelni pedig kitűnően tudok, ha akarok és úgy érzem, érdemes is.:)"

Ezt a szintet mondjuk már általános suliban kinövi az ember, de okés...


"Ez volt az utolsó reagálásom a hozzászólásaidra, az ezutánakat figyelmen kívül fogom hagyni"

Ezzel mondjuk teljesen aláírtad azt, amit írtam. Köszi. Te sem kérdezni jöttél ide, csak panaszkodni.

2022. jan. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!