Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy akik nagyon vonzanak fizikálisan, azokkal nem vagyok egy hullámhosszon, akikkel pedig bármennyit tudok beszélgetni, azok nem indítanak el bennem semmit?

Figyelt kérdés

30 éves múltam és mindig így járok.:(

Ha valakivel megvolt a kémia és majd megőrültem érte, azzal nem tudtunk egymásra hangolódni, erőltetett volt a kommunikáció. Azokkal az exeimmel, akikkel meg bármennyit tudtunk beszélgetni, nem volt részemről hatalmas vonzalom. Ennyire peches vagyok? Más is van hasonló cipőben?

31/n


2022. jan. 14. 13:05
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
9%

Én értem, beinditani a műmájer, nagypofájú macsó tud, beszélgetni, valakit kedvelni meg normális férfit tudsz.

Kb. minden nő így van vele, vagy az egyiket választod vagy a másikat, olyan nincs hogy fas-zopó kamugengszer viselkedésű köcsög fejű gyerek, amúgy mély érzéseket, intellektust rejt, veled romantikus jofiu, jó beszélgetőtárs. Ha van is, akkor megjátszott valamelyik szerep.

2022. jan. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 A kérdező kommentje:

21: Olvastad, amit korábban írtam? Szóval nem....

Megint egy frusztrált p*csfej.🙄

2022. jan. 14. 16:53
 23/44 A kérdező kommentje:
20: Ha lenne, nem tettem volna fel a kérdést.
2022. jan. 14. 16:54
 24/44 anonim ***** válasza:
9%

"21: Olvastad, amit korábban írtam? Szóval nem...."

Ja persze, persze, amúgy nem írtál semmit arról amit én írtam, ismerek ilyen csajokat mint te, ők se veszik észre kik után vonzódnak, és emiatt minden férfi szar. A normális férfiak (tudod aki barátzonaba van?) 10 másodperc alatt felismerik azt a típust akit rühellnek és tudják hogy ő hozzájuk vonzódtok.

2022. jan. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 A kérdező kommentje:
24: Akkor te biztos jobban tudod, csak nyugodj meg és húzz el innen. Köszi!😉
2022. jan. 14. 17:01
 26/44 anonim ***** válasza:
93%

21


Annyira kíváncsi vagyok, hogy ti ezeket honnan szeditek. Most minden rosszindulat nélkül.

Biztos létezik olyan, amit írsz, de abban is biztos vagyok, hogy a "szinte minden nő így van vele" az túlzás.


Engem soha nem a kamugengszter, műmájer macsó indított be, ezt a legnagyobb becsülettel mondom. Viszont soha nem tudnék vonzódni olyan férfihoz, akit nem tartok jóképűnek. Másrészt pedig, csak olyat tudok megkívánni, aki ki tudja fejezni a szexuális vágyát, nem szerencsétlenkedik, hanem érzem, hogy bekanosodott tőlem és hajlandó cselekedni. DE ha jóképű, és van szexuális kisugárzása is, ha buta, vagy számomra gusztustalan világnézete van pl., akkor az minden vágyat ki tud ölni belőlem.


Egy ideig nekem sem jött össze az, hogy olyan pasit találjak, aki vonz, kívánom, de közben személyiségre is passzoljunk és komoly kapcsolatot akarjon tőlem. Én is elhittem még tizenévesen, hogy sajnos komoly kapcsolatot csak olyantól fogok kapni, aki külsőre/szexuálisan legjobb esetben is semleges nekem. Össze is jöttem egyszer ilyennel még 18 évesen. Iszonyatos ürességet éreztem, folyamatosan az volt bennem, hogy nem a megfelelő emberrel vagyok, és ha megláttam egy számomra helyes srácot, akkor elfogott a bánat és a vágy.

Aztán jól megszívtam párszor, és rájöttem, hogy az, hogy a komoly kapcsolat kedvéért le kell adni a szintet, az egy hatalmas hazugság, mint ahogy az is, hogy a normális srácok csak a vonzalmat kiváltani képtelenek között vannak.

Mindenféle kombináció létezik a világon, lehet olyan is, aki átlagos, semleges, vagy ronda, közben pedig egy sunyi bántalmazó, ahogy olyan is, aki emberileg topon van, és mégis vonzó. Persze, nem tagadom, hogy olyan is van, aki vonzó, de egy lélektelen, beképzelt alak, vagy normális srác, gyenge vonzerővel.

De párkapcsolatra kizárólag olyan való számomra (meg szerintem nemtől függetlenül a legtöbb ember számára), aki egyszerre vonzó, emberileg is értékes és tudjuk egymást szeretni, működőképes a kapcsolat. Ilyen párom lett, 22 éves voltam, amikor egymásra találtunk.

2022. jan. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 A kérdező kommentje:
26: Köszönöm!
2022. jan. 14. 17:33
 28/44 anonim ***** válasza:
11%

"Annyira kíváncsi vagyok, hogy ti ezeket honnan szeditek. Most minden rosszindulat nélkül."


A való élet, de gyakorin is van példa

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..



A lányok nem tudnak olyan objektiven tekinteni egy férfira, mint egy másik férfi, mint ahogy a férfiak a nőkre sem, mert az ösztönöktől nem látnak tisztán.

2022. jan. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
71%

28


Tudsz mutatni egy-egy ilyen kérdést a gyk-n, és akkor "szinte minden nő" ebben a helyzetben van?


Azzal meg, ne is próbálkozz, hogy nem tudjuk megítélni, blabla.

Több, mint 8 éve vagyok a párommal. Vele élek, az utóbbi 2 évben 0-24-ben.

30 éves vagyok, szóval némi érettségem és tapasztalatom, emberismeretem is van. Szó nincs olyanról, hogy pl. nekem 8 év alatt ne tűnne fel, hogy a párom egy műmájer, gusztustalan, hűtlen macsó, csak én megvakultam a saját sunaszaftomtól és nem látom, de bezzeg te nemhogy 1 perc alatt vágnád le, hanem már látatlanban is. Nem vagyok egy buta majom, bocs. Te kitaláltad, hogy a nők ilyen meg olyan pasikhoz vonzódnak, ha pedig valaki jön, hogy nem, akkor csak képtelen megítélni. :D Így akkor nagyszerűen megágyazol annak, hogy ne is kelljen még csak megpróbálni sem gondolkodni. Hát, képzeld, tudom milyen egy keménykedő műgengszter, tudom, milyen egy ostoba macsó, és legfőképp tudom, hogy milyen típusú pasikra bizsereg a saját nemiszervem, és mi az, ami kiöli belőlem a vágyat.

2022. jan. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
Nem mondtam, hogy minden nő ilyen nő ilyen, csakhogy sokan. Meg a legtöbbnek volt egy ilyen időszaka amíg be nem nőtt a feje lágya.
2022. jan. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!