Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy akik nagyon vonzanak fizikálisan, azokkal nem vagyok egy hullámhosszon, akikkel pedig bármennyit tudok beszélgetni, azok nem indítanak el bennem semmit?

Figyelt kérdés

30 éves múltam és mindig így járok.:(

Ha valakivel megvolt a kémia és majd megőrültem érte, azzal nem tudtunk egymásra hangolódni, erőltetett volt a kommunikáció. Azokkal az exeimmel, akikkel meg bármennyit tudtunk beszélgetni, nem volt részemről hatalmas vonzalom. Ennyire peches vagyok? Más is van hasonló cipőben?

31/n


2022. jan. 14. 13:05
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is alig volt:)


De a szárnypróbálgatások azért megvoltak, hol a szexnek hagytam időt, hogy működjön(de nem ment), hogy azt vártam, mikor fogunk egyet érteni dolgokban(ez sem ment). Ezek ilyen kavarós kapcsolatkezdemények voltak, mikor egy két három hónapig összejártunk, próbáltunk csiszolódni.


Rendes kapcsolat szinte nem is volt, csak kettő.

2022. jan. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
0%
Egyet kell megtanulni: minden ember ugyanolyan gyarló, ugyanúgy f*ik, pisil, stb. Ne keresd az értelmét a társadalomnak, mert olyan nincs.
2022. jan. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 A kérdező kommentje:
9: A tökéletest keresem, csak mert olyan párt szeretnék, aki fizikailag is vonz és tudok vele beszélgetni is? Hát oké....
2022. jan. 14. 15:24
 14/44 A kérdező kommentje:
Úgy látszik, túl nagyok az elvárásaim.🤣🤣
2022. jan. 14. 15:24
 15/44 anonim ***** válasza:
17%

#13

Ne forgasd ki amit írtam. Ha akarod megérted, ha akarod, nem. Annyit írtam, hogy én sem, és senki sem tökéletes. Aki rosszindulatú módon kiforgatja amit segítő szándékkal írtam, és csak a rosszat látja benne, az az ő baja.

Kívánom, hogy találd meg a párod, én mára befejeztem itt.

#9 vagyok

2022. jan. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 A kérdező kommentje:
15: Ok🙄
2022. jan. 14. 15:34
 17/44 anonim ***** válasza:
Én is 31 éves vagyok és szóról szóra ugyanez van velem is.
2022. jan. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, senki nem bántani akar, de akkor másképp kérdezem. Nincs olyan, akivel megvan a közös hullámhossz, és fizikálisan bár nem ugranál rá egyből, de nem taszít teljesen? Vagy olyan, akiért majd megőrülsz, és azért tudsz vele jókat beszélgetni, még ha nem is úgy, mint a másikkal? Mert lehet érdemes lenen valamennyire kompromisszumot kötni. Vagy nem, de akkor vársz, amíg találsz olyat, aki minden szempontból megfelel. Ezzel sincs gond, csak ez lehet hosszabb idő lesz. És igen, akkor is ott van, hogy ő szeret-e majd, melletted lesz-e a bajban, nem lesznek-e anyagi gondjai, nem lesz-e beteg, stb. El kellene fogadnod, hogy mindig minden nem lesz tökéletes.
2022. jan. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 A kérdező kommentje:

Akadjatok már le erről a tökéletes témáról....

Sajnálom, ha valaki nem érti, amit írtam.

2022. jan. 14. 16:36
 20/44 anonim ***** válasza:
Értjük, amit írtál. Ezért kérdeztem. Nincs olyan, akivel megvan a közös hullámhossz, és szexuálisan is együtt tudnál vele lenni, még ha nem is az a pasi, aki hihetetlenül vonz? Mert lehet, akkor egy próbát megérne. Ebből lehetne még kapcsolat is.
2022. jan. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!