Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezek után mit gondolhat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek után mit gondolhat a fiú, érdemes lenne neki írnom?

Figyelt kérdés

Röviden azt történt, hogy ismerkedünk egy fiúval, vártam hogy elhívjon talákozni, de nem hívott, pedig többször találkozunk már de akkor nem csak ketten voltunk. Én ebből úgy gondoltam hogy nem kellek neki, pedig örültem volna ha elhivott volna. Aztán megismerkedtem egy másik fiúval, össze is jöttünk. Erre az előző fiú után kezdett közeledni, meg talákozni hívni, mikor már lett barátom. Nem válaszoltam az üzeneteire. Biztos elutasításnak vette, pedig nem az akart lenni. Most egyedül vagyok, szívesen megismerném őt, de nem tudom ezek után még van e esély. Mit gondolhat rólam, hogy közben össze jöttem mással. Azóta már több mint két év eltelt.

Kicsit szégyenlem amúgy magam hogy közben összejöttem másik fiúval, mert amúgy láttam rajta hogy tetszem neki de mivel nem közeledett így nem tudtam mire vélni.

Ezek után már jobb ha hagyom?


2022. jan. 24. 22:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Hagyd szerintem, de ha nagyon akarod őt, írj rá, aztán meglátod hogy dog válaszolni
2022. jan. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Lehet kihagysz egy jó lehetőséget!

Legyél őszinte, hogy monogám vagy és azért nem válaszolgatsz másik férfi levelére!

Nem azért mert nem tetszett.

Nem azért írsz neki mert egyedül vagy és ló helyett jó a szamár is.

Nem kell megsértődnie mivel ez a normális hozzáállás ha az ember kapcsolatban van!

2022. jan. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!