Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lesz ilyen egy férfi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lesz ilyen egy férfi?

Figyelt kérdés

A barátom aki 48 éves, online kaszinózik. Sajnos csak rá egy évre derült ki, hogy összekerültünk.

Addig is láttam, hogy néha játszik, de azt hittem szimpla unaloműzés, azonban napokban láttam, hogy súlyos függő, minden pénzét eljátssza, a fizetését is, és utana azt mondja, hogy nem baj, úgyis semmisegekre ment volna el a penz, így legalabb szerencsét próbált ....kölcsönökből él vagy olyan pénzekből amiket nem a kontójára kap és így nem tudja eljátszani, de van hogy azt is beteszi



2022. febr. 10. 07:43
1 2 3 4 5 6
 1/60 Noren1989 ***** válasza:
97%

Szenvedélybetegségek okàt kérded?


Hiânyérzet+kezdeti sikerek.

2022. febr. 10. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 anonim ***** válasza:
95%
Nekem ő már nem lenne a párom. Nem is filóznék rajta, hogy miért ilyen.
2022. febr. 10. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/60 anonim ***** válasza:
85%
Ez az ő nyomora! Te ezen semmit sem tudsz változtatni! Lassan majd a te pénzed is oda fog menni.. jobb ha menekűlsz!
2022. febr. 10. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/60 anonim ***** válasza:
66%

Szerencsejáték-függő. Ez annyira nem meglepő egy olyan országban ahol minden más kitörési lehetőséget ellehetetlenítettek.


De te ne hagyd magad belerángatni ilyen dolgokba.

2022. febr. 10. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/60 anonim ***** válasza:
96%

Van egy barátnőm, aki a válása után élete végéig az exférje szerencsejátékfüggőségének a tartozasáit fizeti. Ugyanis házasság alatt a tartozás is közös lesz. Ha nem akarsz a sorsára jutni, kivágod most. Ne törődj az érzéseiddel, szerelem ide vagy oda, mellette nyomorogni fogsz.

Kölcsönökből él, hazudozik, hidd el neked is hatalmasakat hazudik (eddig is, csak nem akartad észrevenni). Ne azt kérdezd, hogy miért lesz ilyen, hanem azt, hogy miért nem rúgod ki most. Ezek nem változnak!

2022. febr. 10. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/60 anonim ***** válasza:
100%

Ennek sok oka lehet. Pl valami hiánypótlás (érzelmi), komplexus, vagy akár egy régi sikertelenség amit nem tudott feldolgozni.

Mindenesetee ennyi idősen ezen nehéz változtatni, főleg ha ő mégcsak nem is érzékeli ennek a függőségnek a komolyságát.


De egy biztos, hamarosan téged is elkezd belerángatni, és akkor a te pénzed is mind oda lesz, ha nem is közvetlen a játékra, hanem a sok kölcsönre, amiben lehet még uzsora is lesz, ami ugye tudjuk mivel jár ha nem fizetik vissza...


Megpróbálhatsz utalni rá hogy kezeltetni kéne, de inkább menekülj mielőtt belekeveredsz.

2022. febr. 10. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/60 anonim ***** válasza:
35%

Verseny-addict.


Én is az vagyok, de én a sportban élem ki a szenvedélyem.

2022. febr. 10. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/60 anonim ***** válasza:
29%
Azt az állapotot, amit az adrenalin nyújt neki szerencsejáték közben, érdemes lenne neki is ebben kiélni.
2022. febr. 10. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/60 anonim ***** válasza:
75%

Hiába, a "ha én nekem sok pénzem lesz" országa vagyunk, ez a magyar álom, az egyetlen álom, hogy ha nem vagy xy haverja, akkor is vidd valamire.

Sajnos viszont ez egy óriási csapda, kezelni kéne.

2022. febr. 10. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/60 anonim ***** válasza:
81%
Amúgy nem mindig hiányérzetből alakul ki. Az a felszabadult állapot, amit játék közben érez, az generál neki később hiányérzetet, hogy a reális világa szürkébb lesz enélkül. Ez a függőségek oka dióhéjban…
2022. febr. 10. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!