Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lesz ilyen egy férfi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lesz ilyen egy férfi?

Figyelt kérdés

A barátom aki 48 éves, online kaszinózik. Sajnos csak rá egy évre derült ki, hogy összekerültünk.

Addig is láttam, hogy néha játszik, de azt hittem szimpla unaloműzés, azonban napokban láttam, hogy súlyos függő, minden pénzét eljátssza, a fizetését is, és utana azt mondja, hogy nem baj, úgyis semmisegekre ment volna el a penz, így legalabb szerencsét próbált ....kölcsönökből él vagy olyan pénzekből amiket nem a kontójára kap és így nem tudja eljátszani, de van hogy azt is beteszi



2022. febr. 10. 07:43
1 2 3 4 5 6
 11/60 anonim ***** válasza:
29%
Szóval van különbség érzelmi és élmények által létrejövő addikciók között…
2022. febr. 10. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/60 anonim ***** válasza:
100%

7: Ebben lehet valami. Sajnos húgom is függő. Nagyon jól keres (látszik rajta picit kiégett), de az soxor el is megy/ment. :(

Azért mondom a lehet valamit, mert ilyen duracellnyuszi karakter. (tipikus ESFP) 😅

Anyummal próbáltuk mosni a fejét óvatosan, mert elég magabiztos/karakán jellem. Most értünk el oda, hogy már lebeszélt egy férfi pszichológussal (nőhöz nem akar menni, csak pasi haverjai vannak) időpontot. Kiwi leszek.

Jó lenne ha sikeresen sülne el a dolog. Egyrészt maga miatt, másrészt van egy kislány akinek szüksége lenne az anyukájára, ugye...


Kedves kérdező: ha szeretnéd menteni a helyzetet, akkor valahogy győzd meg, hogy járjon szakihoz, ha nem hajlandó, akkor ne erőltesd, mert magaddal fog rántani, anyagilag tuti...

2022. febr. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/60 anonim ***** válasza:
100%
Gyorsan lépj le, mert mire észbe kapsz, mar te tartod el és te fizeted az adósságait!
2022. febr. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/60 anonim ***** válasza:
100%

Metamorphosis, az más amiről te beszélsz. A sport, a fizikai mozgás, vagy igazából bármilyen tevékenység az valóban felszabadultságot, boldogságot ad. A játékfüggőség pedig pont nem. Ott az ember sokszor annyira görcsösen akar nyerni, hogy ha nyer se lesz neki elég, mégtöbbet akar, és biztos hogy megint veszít, amitől fusztrált lesz, és ujra játszik. És újra és újra, es ha nyer, ha veszít, nincs megállás, tudja hogy ez rossz, de képtelen leállni, vagy csak rövid időre.

Ez szinte pontos ellentéte a sportnak, ami testileg-lelkileg jót tesz, mert ez csak ártani tud, és sokszor nemcsak az adott személynek, hanem a közvetlen környezetének is.

Azért írtam én is a kérdezőnek hogy meneküljön, mert tényleg úgy járhat mint ahogy valaki írta, hogy évekig, évtizedekig fizetheti majd a párja miatti adósságait.

2022. febr. 10. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/60 anonim ***** válasza:
91%

12:


Az MBTI-t hagyjuk, az egy vicc kategória…😅


Nincsenek hangulatingadozásai? Lehet, van hajlama bipolárisnak lenni. Ők is rengeteget költenek feldobott időszakukban.

2022. febr. 10. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/60 anonim ***** válasza:
21%

#14:


Az adrenalinról beszéltem. A sport jót tesz, nyilván. A szerencsejáték, nem. A végkimenetele nem ugyanaz. Mondjuk én a versenysportra gondoltam, nem a hobbiszintű “2x lemegyek a terembe” kínlódásra.

2022. febr. 10. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/60 anonim ***** válasza:
0%
Szóval arra, amiket most a sportvilágban kezdenek vizsgálni pl az úszóknál és az edzőiknél, érted.
2022. febr. 10. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/60 anonim ***** válasza:
100%
Ha jót akarsz magadnak nem húzod a szakitast
2022. febr. 10. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/60 anonim ***** válasza:
53%

Nem, a durva hangulatingadozást nekem sikerült megnyernem. 🤦😂🙃🙄😒 Tudom... Nagyon nehéz megállni. 😂 Aamin rohadt sokat dolgoztam fejben, de most nem rólam van szó. :)


Az elmondása alapján nincs jó kapcsolata sem, párhuzamosan válást intéz. Meg sokat dolgozik. Gyerek nagyon sokat van mamával (anyunkkal) :(

Amennyire ismerjük őt anyunkkal, az közös véleményünk, hogy inkább mutat ilyen enyhe narci hajlamot amihez az utóbbi időben csatlakozott egy enyhe depresszió. :(

Segítünk ahol tudunk, de kell nagyon a szakember. Pár napja felhívott, hogy beszéljünk, fogta magát beült kocsiba es leautózott hozzám (Bp-Fejér). Akkor jött ki belőle sokminden. Akkor mondta, hogy talált egy pasit (shrink) és belevág. (Na végre! 🙏)

2022. febr. 10. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/60 A kérdező kommentje:
Kösz 14
2022. febr. 10. 09:30
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!