Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lesz ilyen egy férfi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lesz ilyen egy férfi?

Figyelt kérdés

A barátom aki 48 éves, online kaszinózik. Sajnos csak rá egy évre derült ki, hogy összekerültünk.

Addig is láttam, hogy néha játszik, de azt hittem szimpla unaloműzés, azonban napokban láttam, hogy súlyos függő, minden pénzét eljátssza, a fizetését is, és utana azt mondja, hogy nem baj, úgyis semmisegekre ment volna el a penz, így legalabb szerencsét próbált ....kölcsönökből él vagy olyan pénzekből amiket nem a kontójára kap és így nem tudja eljátszani, de van hogy azt is beteszi



2022. febr. 10. 07:43
1 2 3 4 5 6
 51/60 anonim ***** válasza:
100%

"És folytatódik a sport párhuzam disszertáció, habar megkértem ne tegyétek! De úgy látszik ez kikívánkozik, ez van értelmi szint ekkora"


Fogalmazd át és tárd a párod elé:


"És folytatódik az a rohadt szerencsejáték, habar megkértem ne tedd! De úgy látszik ez kikívánkozik, ez van értelmi szint ekkora"

2022. febr. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/60 anonim ***** válasza:
68%
Ugyanitt új függőségem az #51-essel tudatátvitellel kommunikálni.
2022. febr. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/60 anonim ***** válasza:
100%
52# Mostanában egyre több emberrel esik meg. Döbbenet
2022. febr. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/60 anonim ***** válasza:
100%
50# Amikor a kérdést kiíró részéről ilyen ellenfeszüléssel találkozom, időről időre előbújik bennem a kisördög és újra átrágom magamban azt a kérdést, hogy vajon az ember mennyiben felelős a saját problémáiért? Mennyire azok megoldására irányul a szándék és mennyire a problémát feltárók, kommentelők meggyőzésére? Szerintem az ember úgy tanul, ha más nézőpontot is megismer. (Természetesen most nem a trolkodásra gondolok meg a nettó rosszindulatra, hanem a segítő szándékkal írt tanácsokra)
2022. febr. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/60 anonim ***** válasza:
100%

54: Ilyen téren mindenről Te tehetsz. (Vannak kivételek persze,mint amikor az ember rákos lesz, genetikailag pölö)


A kedves kérdező párja elutasító a progressziót illetően, akkor ha a szegény kedves kérdező a feje tetejére áll, akkor sem fog változás végbemenni. :(


Ezek nekem olcsó húzásnak minősülnek (felelősség attolasa), hogy más a hibás, mert én függő lettem. Minden az egyén hozzáállásán múlik, hogy akar változtatni, vagy sem. Segítséget kaphat, de rajta fog múlni minden.


A tanulás részét osztom 1-1-ben. ☺️

2022. febr. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/60 anonim ***** válasza:
68%

A tőzsdére visszatérve (és kicsit eltérve tőle) van politikai és sport tippmix is, ami kiválthat függőséget. Lehet ezt okosan csinálni, de ahhoz érteni kellene hozzá.


Politikain én még nem vesztettem soha, ahogy rokonaim sem a sporton. De ahhoz kell egy bizonyos háttértudás és nem fizunapon feltenni a fél összeget a félkarú rablón, ugye…

2022. febr. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/60 anonim ***** válasza:
100%
56# ...ami "úgyis csak elmenne hülyeségre" - mondta Józsi, majd miután bedobta, a félkarú rabló kiírta: "nem nyert"
2022. febr. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/60 anonim ***** válasza:
24%

45#

Azzal kezdtem, hogy TANULJON tőzsdézni.


Es nem ugyhogy ész nélkül essen neki. Nem semmi a tananyag DE meg lehet tanulni kellő kitartással, szenvedéllyel, ahogyan kaszinozik is, az a kitartás szorgalom jo is.


Egyik függést ugy lehet likvidálni hogy egy másik JÓ függéssel helyettesítjuk.

44

2022. febr. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/60 anonim ***** válasza:
100%
56# exem is tippmixezett ért is hozzá. Neki is voltak bevételei. Plusz a nyereményen felül el is adja a nyertes szelvényeket, mert vannak cégek, ahol igy eltudnak számolni kivett vagy betett fekete pénzeket.(ezt ő tudná elmagyarázni jobban)
2022. febr. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/60 anonim ***** válasza:
100%
Egyetlen másodpercig sem érdekelne a miértje, hanem kidobnám rögtön.
2022. febr. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!