Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lesz ilyen egy férfi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lesz ilyen egy férfi?

Figyelt kérdés

A barátom aki 48 éves, online kaszinózik. Sajnos csak rá egy évre derült ki, hogy összekerültünk.

Addig is láttam, hogy néha játszik, de azt hittem szimpla unaloműzés, azonban napokban láttam, hogy súlyos függő, minden pénzét eljátssza, a fizetését is, és utana azt mondja, hogy nem baj, úgyis semmisegekre ment volna el a penz, így legalabb szerencsét próbált ....kölcsönökből él vagy olyan pénzekből amiket nem a kontójára kap és így nem tudja eljátszani, de van hogy azt is beteszi



2022. febr. 10. 07:43
1 2 3 4 5 6
 21/60 anonim ***** válasza:

15.


Azért nem egészen "vicc-kategória", maximum annak lebutított, "koca" változata. Ha valahol komolyabban véve van leírva, abban azért vannak igazságok. Nekem segített anno, kicsit jobban érteni a körülöttem élők viselkedését és hogy milyen alapokon nyugszanak a motivációik.


Sok ember van, akinek előre kiszámíthatóvá válik a viselkedése, de legalábbis a reakciói.


És a legtöbb dolognak van rossz, hitvány verziója. Még a sportnak is. Ott az általad is írt, "kéccer lemegyünk a terembe" nagypofájúak, az önmagát széthajtó - végül a pályán hirtelen szívmegállásában elhalálozó focisták, doppingos olimpikonok, széthormonkezelt "sportolónők" a volt NDK idején stb.

2022. febr. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/60 anonim ***** válasza:
100%

#19:


Hát a túlzott költekezés több pszichés betegségnek csak az egyik tünete, az az igazság. Önállóan is létezik, de gyakran kapcsolható bipolárisokhoz, borderline-osokhoz, stb. betegség is.


Mondjuk sajnálni való a nővéred, szegény.

2022. febr. 10. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/60 anonim ***** válasza:

#21:


Nyilván arra gondoltam, amivel a pseudo-pszichológia fanatikusok operálnak. Az a fajta magyarázat kb ezotéria szintű.

2022. febr. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/60 anonim ***** válasza:
62%

“És a legtöbb dolognak van rossz, hitvány verziója. Még a sportnak is. Ott az általad is írt, "kéccer lemegyünk a terembe" nagypofájúak, az önmagát széthajtó - végül a pályán hirtelen szívmegállásában elhalálozó focisták, doppingos olimpikonok, széthormonkezelt "sportolónők" a volt NDK idején stb.”


De ez ma is van. Például a szteroidosok. Az is drog, hiába nem okoz hallucinációt.

2022. febr. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/60 anonim ***** válasza:

22: Igen, tisztában vagyok vele. Ő a húgom, sajnos a nővérünk már nincs velünk pár éve. (rák 😭)


Anyway, ezt a sportot fogom neki mondani. Ő is járt le régen terembe, nyomta rendesen is. Utóbbi időben demotivált, ami valahol érthető.

2022. febr. 10. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/60 anonim ***** válasza:

23.


Ami nagyon leegyszerűsített az valóban egy vicc, de komolyabban véve már nem olyan ostobaság. Igaz, ahol komolyabban írnak róla, azt az átlag "Blikk-olvasó" nem tudná felfogni.


Ez igaz a horoszkópokra is. Az újságvégi összebohóckodott szar, meg a sok párszázforintos könyv egy nagy szar, ellenben, ha teljesen kielemezi valaki a dolgokat, annak már van értelme, igaz az "nehéz" és a többség fel sem fogná. Anyám tudott ilyeneket készíteni, és nem kettő perc.


Az ezotéria is érdekes kérdés, ott is lehet különös dolgokat találni, ha alámerül az ember, csak véletlenül se az ilyen végletekig leegyszerűsített vonalakon kell haladni. De a keményvonalas "csak az van amit látunk" viselkedés sem különb, a legtöbbjük olyan, mint az elvakult vallásos emberek.


De az élet minden területére igaz ez, mindig van egy "direkt prolikra gyártott" verzió. Még sportban is, a professzionális sportokat nem lehet egy lapon említeni a megye három stílusával.

2022. febr. 10. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/60 anonim ***** válasza:
100%
23: Nyilván most én sem fogok lemenni és elemezni, hogy a kognitív funkciói hogy működnek. Próbáltam tömören, viccesen jellemezni, atadni az információt. (Remélem átment) Nem az volt a célom, hogy tudományosan egzakt legyek. 😊
2022. febr. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/60 anonim ***** válasza:
62%

Amúgy lehet, a “sport” alatt pontatlanul fogalmaztam - így visszaolvasva. (Nézzétek el, ügyelet-féle volt éjszaka.😂)


Szóval nem pl rá gondoltam sport alatt:


[link]


Ez a test naturálban elérhető edzéssel úgy, hogy nem lesz függő az ember és egészséges marad hobbi sporttal.


Viszont azt már egy ideje tudjuk, hogy a versenysport nem egészséges. Úgy kiégetnek egy úszót max 30-32 éves korában, mint ahogy egy hobbisportolót évtizedekig nem sikerül.


Erre gondoltam addikció alatt:

[link]


Itt már csak a szteroidok miatt is olyan agresszív lehet, hogy megcsap, ha olyanja van. Plusz a napjai nagy részét mondjuk teljesen elviszi egy felkészülés.


/ Szóval nem a hobbisportról akartam beszélni, amikor megemlítettem a függőséget, hanem az utóbbi szintet. /

2022. febr. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/60 A kérdező kommentje:
Megkérlek , ne vitázzatok egymással a kérdésem alatt, ilyen pro sport es kontra sport vélemények a végtelenségig tartó élcelődések nem érdekelnek, a ki olvas be jobban kinek
2022. febr. 10. 09:52
 30/60 anonim ***** válasza:
62%

29


Ha nem vitáznánk, akkor kb. 0 válasz lenne. Akkor meg az nem tetszene ^^

2022. febr. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!