Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lesz ilyen egy férfi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lesz ilyen egy férfi?

Figyelt kérdés

A barátom aki 48 éves, online kaszinózik. Sajnos csak rá egy évre derült ki, hogy összekerültünk.

Addig is láttam, hogy néha játszik, de azt hittem szimpla unaloműzés, azonban napokban láttam, hogy súlyos függő, minden pénzét eljátssza, a fizetését is, és utana azt mondja, hogy nem baj, úgyis semmisegekre ment volna el a penz, így legalabb szerencsét próbált ....kölcsönökből él vagy olyan pénzekből amiket nem a kontójára kap és így nem tudja eljátszani, de van hogy azt is beteszi



2022. febr. 10. 07:43
1 2 3 4 5 6
 41/60 anonim ***** válasza:
75%

40# Nem én írtam ki a kérdést, de asszem ma több tartalmat kaptam itt "elfogyasztásra", mint amit az elmúlt hetekben itt ezen az oldalon. Van amiért mégiscsak érdemes megnyitni ezt az oldalt, "szerencsére" (csak hogy visszautaljak a témára :D)

Én se teszek hozzá, a munka szerintem itt el lett végezve :D


Ha nem felejtem el, megnézem!

2022. febr. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/60 anonim ***** válasza:
75%
De ha vígjátékokban keresgélnél, akkor az A nevem Earl is hasonlót dolgoz fel - jó, jó, ott már a koncepció, de a kiinduló probléma az, hogy nyer egy szelvényen és az okoz bonyodalmakat.😅
2022. febr. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/60 A kérdező kommentje:
És folytatódik a sport párhuzam disszertáció, habar megkértem ne tegyétek! De úgy látszik ez kikívánkozik, ez van értelmi szint ekkora
2022. febr. 10. 10:25
 44/60 anonim ***** válasza:
70%

Tanuljin tőzsdézni, játszon azon. Az is online. Barátomnak 100 millioi vannak belole. Luxusingatlant épít.


Tesója is ezt csinálja

2022. febr. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/60 anonim ***** válasza:

44# Tessék, kérdező :) Nem tetszett a sport-szerencsejáték párhuzam, kaptál helyette tőzsde-szerencsejáték párhuzamot.

Mintha maga Bill Gates szállt volna alá és kommentelte be, hogy "hát de hát nekem is meg a haveromnak is sikerült az amerikai álom, próbáld meg te is"

Mindent lehet jól és rosszul is csinálni, kellő hozzáértés nélkül a tőzsde is csak azt a szerepet fogja betölteni, mint a szerencsejáték. Ha ez nem így lenne, mindenki tőzsdéeze és mindenki obszcén gazdag lenne.

Szóval ezzel most azt a tanácsot kaptad, hogy ha nem jó a cigi, akkor állj át iqos-ra vagy kezdj el inni inkább.

2022. febr. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/60 anonim ***** válasza:
100%

44.


Kis adósságból, nagy adósságba. Tiszta jóakarat és szeretet az ilyen válasz.

2022. febr. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/60 anonim ***** válasza:
100%
43: Majd azért mesélj, hogyan döntöttél! ☺️
2022. febr. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/60 anonim ***** válasza:
100%

#20 szívesen, bár jobban örülnék ha nem ismerném ennyire ezt a betegséget :(

(Volt párom is az)

2022. febr. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/60 anonim ***** válasza:
75%
Nekem csak az a furcsa, hogy ha most nekünk ilyen asszertívan tudod közölni a kívánságodat, ugyanez a kapcsolatodban miért nem megy.
2022. febr. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/60 anonim ***** válasza:
82%

Hiszen te olyan értelmes nő vagy, aki elől egy évig is lehet titkolni egy ennyire látható függőséget…


A Józsinak is leírhatod, hogy “ És folytatódik a szerencsejátékozás, habar megkértem ne tedd! De úgy látszik ez kikívánkozik, ez van értelmi szint ekkora.”

2022. febr. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!