Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátnőm fiú barátot szeretne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm fiú barátot szeretne magának, ez normális?

Figyelt kérdés
Barátnőm azzal állítót elém, hogy van egy férfi az XY aki írogat neki és még mielőtt velem összejött volna ennek már 2 éve találkozott és sokat is beszélgetett vele. Mióta együtt vagyunk nem találkoztak. Megkérdezte tőlem, hogy én mit szólnék hozzá, ha megírná a XYnak, hogy mindig is jókat beszélgettek ezért barátok lehetnének, de semmi több. Az teljesen biztos még barátnőm szerint is, hogy XY ennél többet akar, mert az üzeneteiből ez kiderül. Bízzak a barátnőmben vagy ti hogy reagálnátok rá, hogy a barátnőtök egy olyan emberrel szeretne barátkozni, aki nyilvánvalóan meg akarja dugni? Nem hiszem, hogy lenne olyan férfi aki nem azt mondaná, hogy oké nekem elég ha barátok vagyunk és az első alkalommal mégse menne rá a nőre. Kurvára zavarna, ha egy ilyen emberrel találkozna. Nekem van legjobb lány barátom óvodás korom óta, aztán egy általános, majd egy gimnázium soha semmi nem volt köztünk, de szerintem ez csak akkor lehetséges, ha amikor megismeritek egymást még nem érdekelnek a lányok vagy fiúk és így igazából mint a testvéremre tekintek.

2022. febr. 13. 20:25
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Hát én azt reagálnám mint az exemmel. Akkor szia! És tilt/töröl pusztulj takarodj.
2022. febr. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Ja,csak beszélgetni akar vele.Hihető.
2022. febr. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
36%

Egyszer kezdődött barátságom férfivel, akivel jobban kijöttem, mint az akkori párommal.


Hát igen… Megcsalás lett belőle, sajnos.

2022. febr. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
60%

Mivel a férfiaknak nulla tartása van, ezért nőként szinte lehetetlen olyan hímneművel barátkozni, aki ne akarná a kis farkát mindenbe bele mártogatni:)

Szép, ahogy sorban sorolod, hogy neked hány ellenkező nemű barátod van, és tényleg teljesen logikus, hogy ha ovis korotok óta ismeritek egymást, akkor biztos nem akarja össze nunizni a kukidat, sosem történt még ilyesmi.

Szerintem így az lenne a fer, ha te is megszakítanád velük a kapcsolatot, hiszen a barátnőd sem tudhatja mi történhet köztetek a jövőben:)

2022. febr. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Barátnődnek tetszik a helyzet, hogy bejön valakinek, gondolom a csávó ezerrel nyomja a bókokat, isteníti és hasonló finomságok. A barátnőd meg figyelem és önbizalomhiányos és kihasználja a csávót. Normális nő nem menne bele ilyenbe, egyből pattinja az ilyeneket.
2022. febr. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!