Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátomnak mindig szebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomnak mindig szebb barátnője volt, mint én, hogy fogadjam el?

Figyelt kérdés

Ő sose mondta ezt, de azért szerintem elég egyértelmű. Igaz az is, hogy nincs önbizalmam de nem is tud lenni. Rajtam kívül 3 komolyabb barátnője volt, szebbek voltak, mint én és nagyon különleges szépségek. Én olyan tucat, semmi extra csaj vagyok.


Tudom és érzem is engem szeret a legjobban(mondta ő is és a barátai is), de olyan jó lenne ha én is különleges szépség lennék.

Nem tudom, hogy fogadjam el a dolgot, szerezzek önbizalmat. Ha ő vagy bárki mondja szép vagyok nem tudom elhinni..



2022. febr. 20. 12:09
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
100%
Akik teljes mértékben a külső szépségükre támaszkodnak párválasztásnál előbb utóbb arcra fognak esni. Mert a szépség elmúlik 15-20 év múlva és akkor csak az elviselhetetlen egoista természet marad. Sok ilyen lányt ismerek és állandóan csodálkoznak, hogy nem kellenek egy “normális” férfinak sem.
2022. máj. 3. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg szebb vagy, mint gondolod. Nem szabad hasonlítgatni magunkat másokhoz. Ez a riohadt internet, instagram ilyen szemponrból nagyon káros. Neki te vagy a világszépe, hidd el. Élvezd ki minden pillanatát a kapcsolatnak mert kevés a rendes pasi. 29/N
2022. máj. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim válasza:
0%

Én is mindig mondom a páromnak, hogy lehetnék szebb is.

Van már közös gyerek is, mégis nagyon elégedetlen vagyok.

Mondjuk az vigasztal, hogy az ő exei már rég vénasszonyok és helyettem más fiatalt úgysem kapna mert csóró 😂 (párom is pár hónap múlva 55 éves, én 34 )

2022. máj. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:
27%
Nem minden a külső. Lehet te pl jobban szopsz, vagy okosabb vagy. Ezer oka lehet, hogy veled van.
2022. jún. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim ***** válasza:
A te érvelési hibád.
2022. jún. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:

Sajnos ez tőle teljesen független probléma, ebben ő nem fog tudni neked segíteni - ahogy más sem. Neked nincs rendben az önbizalmad, ezt belül kell rendbetenni, a kívülről jövő ingerek (pl. ahogy a párod dicsér, amit a környezeted vagy akár mi mondunk) csak ideig-óráig fognak dobni rajta.


Önmagad elfogadásán kell dolgoznod. Teljes mértékben, erősségekkel, gyengeségekkel együtt. Olvasgass a témában, ha kell, menj szakemberhez.

2022. jún. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:
75%
Ne stresszelj emiatt. Az a 3 csaj amúgy is túl jó volt a párodhoz képest. Azért is dobta ki a palidat mindhárom csaj.
2022. júl. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 A kérdező kommentje:
A párom szakított velük…
2022. júl. 20. 17:26
 39/48 anonim ***** válasza:
62%

#38 Akkor neki volt komplexusa mellettük. Tudta hogy ő nem néz ki olyan jól férfiban. Hidd el hogy minden átlagos pasi komplexusos a szép nők mellett.


Te vagy neki most az igazi. Gondolj erre.

2022. júl. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim ***** válasza:
Amúgy az a lényeg hogy te meg legyèl magaddal elégedve. Próbálj magadból minèl jobb csajt faragni. Öltözködj jól, járj edzeni, találd meg a megfelelő stílusú frizurát.
2022. júl. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!