Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátomnak mindig szebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomnak mindig szebb barátnője volt, mint én, hogy fogadjam el?

Figyelt kérdés

Ő sose mondta ezt, de azért szerintem elég egyértelmű. Igaz az is, hogy nincs önbizalmam de nem is tud lenni. Rajtam kívül 3 komolyabb barátnője volt, szebbek voltak, mint én és nagyon különleges szépségek. Én olyan tucat, semmi extra csaj vagyok.


Tudom és érzem is engem szeret a legjobban(mondta ő is és a barátai is), de olyan jó lenne ha én is különleges szépség lennék.

Nem tudom, hogy fogadjam el a dolgot, szerezzek önbizalmat. Ha ő vagy bárki mondja szép vagyok nem tudom elhinni..



2022. febr. 20. 12:09
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
68%
🤦‍♀️
2022. febr. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:
92%

Miért foglalkozol az exeivel? Veled van, téged szeret.

A megfelelési kényszered és az alacsony önbecsülésed nem tesz jót a mosolyodnak.

2022. febr. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:
87%

Csak a személyiség számít.

Az vagy te. A tested csak eszköz, hogy kommunikálj más személyiségekkel.

2022. febr. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim ***** válasza:
100%

Azt írod, smink nélkül nem volt szép. Akkor nem volt szebb, mint te. Reggel ébredéskor, vagy a strandon, uszodában egyikünk sincs levakolva. Az számít, hogy smink nélkül hogy nézünk ki.

N

2022. febr. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim ***** válasza:
78%
Én sokáig ezt éreztem, tudom mire gondolsz. Alapvetően mikor megismerkedtünk, én egy kis szürke egér voltam. Egyedül próbáltam magamat fenntartani Budapesten egy nagyon alacsony fizetésből. Nagyon nehéz volt, így pénz nem igazán jutott márkás ruhákra, cipőkre. Aztán mindig frusztrált az, hogy az előző csaj sokkal csinosabb volt, pl. hosszú, dús haja van, ami nekem nincs, és a párom a hosszú hajat preferálja a mai napig. Márkás, divatos cuccokba mászkált. Arcra is full kedves, cukinak tűnt a csaj, aki ha mosolyog övé a világ. Aztán rájöttem, hogy felesleges magamat hozzá hasonlítani, mert ő az ex,én pedig a jelen vagyok. Azóta én is kikupálódtam, találtam olyan munkahelyet, ahol a fizetésem sokkal jobb, így magamra is tudok egy kicsit költeni. Aztán amikor múltkor a facebook felfobta a csajt, akkor jöttem rá, hogy tök felesleges volt. A hölgyike jelenleg 10 évvel idősebbnek néz ki azáltal, hogy szült egy - feltétekezhetően fos kapcsolatba - gyereket. A szépség múlandó és a másik sokkal inkább a belső értékeid miatt van veled. Felejtsd el a hasonlítgatást, légy önmagad, hisz a párod ezért szeret.
2022. márc. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:
92%

Tudod a sokadiknak lenni nem jó

Én ezt teljesen megértem

Ellenben veled nálam mindig egy olyan kontraszt volt felállítva amiben semmi mást nem lehetett hallani mint hogy a párom exe tökéletes

Hát ez aztán növeli az önbizalmat.

Tudod azt hiszem legalábbis nekem úgy jó ha ezekkel az emberekkel nem tartok kapcsolatot

Én a magam bőrében úgy vagyok jó ahogy vagyok

A legfontosabb amíg a páromnak is jó vagyok oké míg neki megfelelek oké

Ha nem akkor meg bátran tovább lép az ember

Hallottad szép tál de üres!A személyiséget sem mindegy sokszor az tesz széppé és a mai világban nem utolsó ha egy nő is le tud tenni az asztalra!Szerintem az az igazi érték Soha nem vagy kiszolgáltatott!Én pl.ere vigyázok a legjobban!

2022. márc. 3. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:
91%

Alapszabály, hogy a külsőségek egy idő után már semmit nem számítanak. Egy bombázót is meg lehet unni, ha minden nap mellette ébredsz és belülről pedig üres, nem illetek össze - és ez még a jobbik eset, ha csak unalmas, és nem készít ki idegileg. Én ezt megtapasztaltam személyesen.

45F

2022. márc. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:
82%

Nem olvastam el az összes választ, de csak nekem nagyon gáz, hogy te tudod, hogy hogyan néznek ki az exei?! Mi mindent tudsz még róluk ezek után? Miért kérdezel rá, vagy miért mutogatja neked őket? A múltat le kell zárni, csak akkor érdemes információkat “megosztani” az exről, ha az releváns a párkapcsolatra.

Az önbizalmadat meg terápiával kell helyretenni, nem a párodra meg az exeire kivetíteni, mert azzal tönkreteszed a kapcsolatodat.

2022. márc. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 A kérdező kommentje:
Együtt dolgozok vele, egyszerre kerültünk egy céghez szóval vicces. Amúgy jól kijövünk, de nyilván tudjuk, hogy előttem ő volt a barátnője :)
2022. márc. 4. 16:41
 20/48 NTBS ***** válasza:
82%
Te kellesz neki. Ez a lényeg. A szépség, amúgy is relatív.
2022. márc. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!