Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátomnak mindig szebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomnak mindig szebb barátnője volt, mint én, hogy fogadjam el?

Figyelt kérdés

Ő sose mondta ezt, de azért szerintem elég egyértelmű. Igaz az is, hogy nincs önbizalmam de nem is tud lenni. Rajtam kívül 3 komolyabb barátnője volt, szebbek voltak, mint én és nagyon különleges szépségek. Én olyan tucat, semmi extra csaj vagyok.


Tudom és érzem is engem szeret a legjobban(mondta ő is és a barátai is), de olyan jó lenne ha én is különleges szépség lennék.

Nem tudom, hogy fogadjam el a dolgot, szerezzek önbizalmat. Ha ő vagy bárki mondja szép vagyok nem tudom elhinni..



2022. febr. 20. 12:09
1 2 3 4 5
 41/48 A kérdező kommentje:

De épp ez az, hogy a volt barátnője nem volt szép smink nélkül(állítása szerint)…

Amúgy ő tényleg jó pasi, és van önbizalma is :)

2022. júl. 20. 18:49
 42/48 anonim ***** válasza:
65%

#41 De ha ő nem szép smink nélkül akkor hol a baj? Lehet te még szebb is vagy mint ő. Téged választott mert te tetszel neki kívül-belül.

Szerintem ha neked is lenne önbizalnad akkor nem lenne veled semmi baj.

2022. júl. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:
100%
Könyörgöm!! Nem azért "szerzünk" párt, hogy ő adjon önbizalmat! Ezt nem tőle kell várnod! Úgy csinálsz, mintha egy ember kizárólag a szépsége miatt lehetne szerethető!! De jobb esetben ez csak egy darab szempont a 100 másik mellett! Ha annyira problémád van magaddal, akkor arra gyúrj rá, amiben tudsz változtatni! Nyilván ez az egy dolog amivel többnek tudod érezni magad! Vagy mit vársz? A testeden edzéssel, igényes öltözködéssel, frizurával, ruhákkal, a jellemeden meg...emberekkel való kapcsolattartással, gyakorlással, tanulással... Nincs itt semmi extra tipp. Ilyeneket tudsz tenni. Na meg, hogy eldöntöd hogy nem pörgeted magad napról napra ugyan azokon a gondolatokon, tudatosan átprogramozod az agyi mintákat és helyette fejleszted magad!
2022. aug. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:
Azóta mizu?
2022. szept. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 A kérdező kommentje:

A párommal együtt vagyunk, az önbizalmam sajnos még mindig a béka…

Egyébként a párom szeret, szépnek talál és továbbra is velem jön ki a legjobban. Az ő zsánere is én vagyok a barna hosszú hajú, magas, barna szemű, normál testalkatú, inkább popsis, mint mell. Nehéz nekem de muszáj lesz szerezzek önbizalmat, különben egyszer csak elhagy. Eléggé zavarja ha ezen a témán lovagolok és, hogy nem vagyok kibékülve magammal. Pedig tényleg nem látom szépnek magam…

2022. szept. 5. 19:43
 46/48 anonim ***** válasza:
100%
Járj el sportolni edzőterembe! Én most vagyok szülés után 2 hónappal és borzasztóan nincs önbizalmam. Van rajtam pár kiló plusz. Úgyhogy most fogok kezdeni újra járni edzőterembe. Hidd el, nagyon nagyon sokat fog dobni az önbizalmadon. Sminkelj, menj el körmöshöz, fodrászhoz és tudod mit? Vegyél magadnak egy szép ruhát is. Szebb, jobb mindig akad. Nekem is az jutott az eszembe, hogy a legtöbb nő szülés után elhagyja magát, majd a férj egy idő után emiatt nem kívánja. Úgyhogy szar, nehéz egy folyton síró gyerek mellett, de muszáj lesz.
2022. szept. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:
100%

Belőlük csak a külsőt kapta, nyilván azért lépett tovább.

Benned a külső-belső vonzza. Ezért szeret. Ő így lát szépnek. Ez a fontos, nem a múltja. Lehet, hogy libák voltak.


Latabár Kálmán színészről anekdota: a FÉSZEK Klubban a mellette ülő megböki- nézd, milyen jó nő!

Mire Latabár legyint- Á! Ezt is unja már valaki.

2022. szept. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy te szűk vagy? Erre tudok csak gondolni.
2022. nov. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!