Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátomnak mindig szebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomnak mindig szebb barátnője volt, mint én, hogy fogadjam el?

Figyelt kérdés

Ő sose mondta ezt, de azért szerintem elég egyértelmű. Igaz az is, hogy nincs önbizalmam de nem is tud lenni. Rajtam kívül 3 komolyabb barátnője volt, szebbek voltak, mint én és nagyon különleges szépségek. Én olyan tucat, semmi extra csaj vagyok.


Tudom és érzem is engem szeret a legjobban(mondta ő is és a barátai is), de olyan jó lenne ha én is különleges szépség lennék.

Nem tudom, hogy fogadjam el a dolgot, szerezzek önbizalmat. Ha ő vagy bárki mondja szép vagyok nem tudom elhinni..



2022. febr. 20. 12:09
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
78%

15 jól írta: "ha mosolyog övé a világ"

Ajánlom neked is!

2022. márc. 10. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:
100%

Nem ismerjük egymást ezért nem tudom mi az oka, de valamiért ő téged tart különlegesnek, mert VELED VAN. Ez mindig jusson eszedbe.

Ne gondold túl, ennyi és kész. Neki különleges vagy :)

Ha nem győzöd le magadban ezeket a bizonytalanságokat ki fog hatni a kapcsolatotokra is, tapasztalatból mondom.

2022. márc. 23. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:
85%
Én is 40 felett értettem meg, hogy a szépség nem kompenzalja ha vkinek rossz a természete!! Ezt jegyezd meg. Én se tartom szépnek magam de a Párom pedig mondja hogy az vagyok, viszont a termeszetem nagyon jó :-) Ő mondja, hogy velem nagyon könnyű együttélni és tudom hogy ha talalna is szebbet se jutna eszébe "lecserélni" vagy kockáztatni azt ami jó...
2022. márc. 31. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:
100%

Lehet valaki szépségkirálynő ha belül olyan ronda hogy még az ördög is szebb nála esélye nincs hósszútávon egy párkapcsolatra.

Nem tudom hogy milyen a külsöd de nyugodj meg neki így vagy jó máskülönben nem lenne veled.A belső szépséged is ezt igazolja ott torony magasan te vagy a favorit.

2022. ápr. 1. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:
100%

Pl. úgy, hogy szebb barátnői voltak, de a következő te voltál.


Pl. úgy, hogy nem hasonlítgatod magad az exeihez, mert abból előbb utóbb szakítás lesz neked meg sérül még jobban az önértékelésed, és az önérzeted, és még lelkiismeretfurdalásos is lesz, mert netalántán ezzel marod el majd a párod.

2022. ápr. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:
100%
* lelkiismeretfurdalásod is lesz
2022. ápr. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:
77%

Az exemnek is előttem "szebb" (plázacica típusú) barátnői voltak.

A haverja még tett is megjegyzést, mikor meglátott ("Majd én hozok neked olyat, amilyet megszoktál")


Nem tudom, látta-e az utánam lévő csaját, de szerintem ahhoz mát kommentet se fűzött.

(Ja, a havernak is utána nem sokkal nálam nagyobb darab, gyengébb felhozatalú nője volt....)

2022. ápr. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:
39%
Naszóval és hogy lett vége? Mertha a szép csajok szakítottak akkor az megmagyarázná a szitut. Ne félj ha fiú lennél jó lapok nélkül akkor nem az elődöket irigyelnéd hisz nem lennél utód pozícióban
2022. ápr. 8. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:
Nincs is önbizalmad. Sokáig nem tart majd a dolog.
2022. máj. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:

Áh nem a külső a fontos, áh dehogy. Miért magyarázod magadnak? Inkább kezdj boldog lenni a pároddal. Ezek közhelyek amiket írsz.


Ismered azt a mondást, hogy légy önmagad, mert mindenki más foglalt, és azt, hogy légy önmagad, mert csak úgy lehetsz boldog?


Így sanszos,hogy a párkapcsolatban problémáid lesznek, ha ezt nem tudod helyretenni magadban.


Most akkor érezzék kellemetlenül magukat az exek mert ők szépek?


Na és ha te is szép vagy, csak te nem látod önmagad mert fals az önképed?

2022. máj. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!