Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Ti csak akkor vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ti csak akkor vagytok fent sokat facen, messengeren, ha?

Figyelt kérdés

Ha van valaki pasi, aki miatt feljártok sűrűn, akár munkaidőben is, vagy eleve sokat vagytok fent mindkettőn pl videók nézése stb?



Korral.


2022. febr. 23. 17:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként vannak olyan oldalak amik "összevannak kapcsolva" a facebookal és ha azokon az oldalakon vagy akkor face azt mutatja, hogy online vagy
2022. febr. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Vagy csak a facebook szívózik. Engem is sokszor online mutat, holott nem vagyok fent.
2022. febr. 24. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, minek lovagolni ezen a messenger aktivitáson. Más alkalmazás is ugyanúgy szinkronizál a háttérben és ha online státusz van belőve neki, annak fogja mutatni.
2022. febr. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Én akkor chatelek sokat, ha épp ráérek és van téma, ilyen egyszerű.


Amúgy a messenger elérhetőnek jelez, ha van internetelérés a telefonodon (kivéve ha külön kikapcsolod).

2022. febr. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!