Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kínosan kellene, hogy érezze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kínosan kellene, hogy érezze magát az a nő, aki tudja, hogy a párja megtehetné, hogy többet költsön a gyerekeire, mégsem teszi, de rá, mármint a nőre elég sokat költ?

Figyelt kérdés
2022. márc. 1. 17:45
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
19: nem azt mondom, hogy egyáltalán nem szerette. Elvolt az exfeleségével, de ahogy engem megismert, úgy jött rá, hogy van sokkal jobb opció is annál, mint amiben idáig élt.
2022. márc. 1. 18:38
 22/26 anonim ***** válasza:
97%
:D Ne haragudj, de ez annyi szánalmas mosdatás, hogy nem szerette a feleségét. Akkor is a gyerekei, tök mindegy, kitől vannak. Semmi baj azzal, hogy a nem szerette a feleségét, ezért elhagyta, de a gyerekeire tojni rettenetesen GÁZ. Mert az övéi IS! Ő is akarta őket, megcsinálta őket. Hát, akkor legyen is az apjuk, mint egy normális, felelősségteljes felnőtt férfi.
2022. márc. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Ezen nem neked kell agyalnod. AZt mondod, minden megvan a gyerekeknek. Akkor mi a gond?
2022. márc. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
79%

Tedd félre kicsit az érzelmi oldalt:


A pasi nem költ, csak rád, a gyerekek nem. Te/ti magasabb életszínvonalon éltek, mint a gyerekei. Szerinted rád azért költ, mert téged igazán szeret, őket nem. A pasi, akivel vagy, nem szereti eléggé a gyerekeit ahhoz, hogy költsön rájuk. Szerinted az ilyen lehet jó ember? Aki a saját gyerekeit nem szereti annyira, mint az aktuális barátnőjét?


Igen, kínosan kellene érezned magad, de nem azért, mert te elszipkázod a gyerekek pénzét, hanem mert egy tetűvel vagy együtt, akinek mindig az aktuális szerelem a fontos. MINDEGYIK pasas(meg nő) azt mondja, hogy jajj a mostanit sokkal jobban szeretem. MINDEGYIK. Ha azt mondanák az aktuálisnak, hogy egyformán szerettelek titeket, dobná mindenki a párját, hisz az emberek különlegesek akarnak lenni a másiknak.


Erkölcstelen, én ezért dobnám, bár a gondolkodásod alapján te sem vagy jobb nála. Az ilyenek szépen együtt szoktak élni sokáig, és védik az erkölcstelen párjukat, nem naivságból, hanem mert ők is ilyenek, csak más területen.


Egyszer a gyerekei anyja is elhitte, hogy őt szereti a pasi a világon a legjobban. A gyerekei is elhitték egyszer(bár ez nem biztos).


Az ilyen szerintem nem oké. Amíg barátnő vagyok, addig a gyerekeire költsön többet, mint rám. Amikor együtt élünk x ideje, esetleg eljegyzett, akkor egyforma arányban.


Pár ezer forintot párhavonta, haha.. Ő meg utazgat a barátnőjével keresztül a világon, de szerinte egyformán jól élnek. Ez az ember hazudik, hülyének néz, és erkölcstelen. Az a ciki, hogy ilyen emberrel vagy kapcsolatban. Nekem ciki lenne, én szeretem a párom döntéseit helyeselni, egyet érteni vele, szeretem, ha azonosan látjuk a világot, illetve megbízhatok benne. Lehet neked megfelel így is.

2022. márc. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
93%

Én nem kényelmetlenül érezném magam, hanem más szemmel tekintenék arra a férfira.

Nem tudnám nagylelkűnek és jó embernek látni, ha a kötelező minimumot adja meg a saját gyerekeinek, és nem fontosak a számára.

2022. márc. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
90%

Ez a pasi egy darab szar. A gyerekeknek megvan mindenük? Ja, persze, mert a feleség megteremti. Havi 40000 egy gyerekre nem sok.

Szóval ja, én a helyedben kínosan érezném magam, hogy egy ilyen alakkal vagyok. Az nem mentség, hogy ne szerette a feleségét. Akkor minek csinált neki két gyereket is? Ennyire ostoba lenne?

2022. márc. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!