Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan esik rosszul, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan esik rosszul, vagy örülnöm kellene?

Figyelt kérdés
Az exférjem felköszöntött nőnap alkalmából, adott egy tábla csokit. 17 évig voltunk együtt, sosem kaptam tőle semmit, egy alkalmat kivéve, amikor mondtam neki, hogy jólesne, és akkor szájhúzva vett egy kis csokor virágot. Utána már nem kértem, mert ilyen formában, ha nem szeretetből adja, akkor minek... (egyéb alkalmakra sem ajándékozott semmit, de elfogadtam, hogy ő ilyen). Viszont most rosszul esik, hogy ha legalább ilyen figyelmes lett volna, akkor lehet, nem váltunk volna el. Ti tudnátok szívből örülni így, ha felköszöntenének?
2022. márc. 8. 20:31
 1/2 anonim ***** válasza:
93%

meglepődnek furán néznék rá és elfogadnám

majd megennénk a gyerekekkel :)

2022. márc. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy rajta túl? Lehet átértékelte a dolgokat ő is ki tudja, így elég kevés a sztori.
2022. márc. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!