Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináltok ilyenkor?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináltok ilyenkor?

Figyelt kérdés

Lehet nem esek ebbe a kategóriba már, mert 21 éves vagyok.

De most most offolt ki egy lány, akivel nagyon jóba voltam már egy ideje.

Egy kicsit nagyon rosszul esik, konkrétan miatta gondolkoztam azon, hogy kocsit vegyek.


Egy hete ismerkedtünk meg (egy buliban) és nagyon jóba lettünk. Konkrétan minden nap beszélgettünk és mondtam, hogy talizni is jó lenne valamikor. Sajnos úgy jött ki, hogy nem akart, amúgy nagyon rosszul esik, de szerintem biztos nem lesz semmi és most nagyon rosszul esik. Ilyenkor mit lehet tenni? Kicsit úgy érzem, hogy én basztam el..



2022. márc. 24. 21:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi az a kategória, amibe te nem esel bele?
2022. márc. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Tini párkapcsolatokba posztoltam, de átrakták felnőttbe, szóval az első sor nem érvényes :)
2022. márc. 24. 21:28
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
1 hétig beszélgettetek és elhatároztad, hogy veszel miatta egy kocsit meg most nehéz feldolgozni, hogy kilépett az életedből?
2022. márc. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Hitelt ne vegyél fel, kérlek! Ha a legközelebbi buliban összefutsz valakivel.
2022. márc. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nem kellett volna hitel :D. Lenne rá pénzem csak Bp-n lakok és amúgy nem lenne rá szükségem, csak úgy voltam vele, hogy ő még 19 és ha ennyi kell, hogy valami legyen akkor szívsen benne lennék.
2022. márc. 24. 21:47
 6/14 A kérdező kommentje:

3#

Annyi, hogy olyan volt, h hasonlót még nem éltem meg és ezért volt nehéz. Én szívesen beleadnék mást is ha erről volna szó, de sajnos szerintem más is volt benne. :(

2022. márc. 24. 21:51
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

1 hetes chatelés konkrétan semmi

tanulj belőle és menj tovább

2022. márc. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

De mit tanuljak belőle?

Számomra sokat jelentett és ezért nehéz túltenni magam rajta.

2022. márc. 24. 22:03
 9/14 anonim ***** válasza:
írtad, hogy szerinted elrontottad - tanulj abból, hgoy mivel
2022. márc. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Huh, nyugodj meg egy picit :D

1 hete ismered ezt a lányt, ez gyakorlatilag semmi. Oké, minden nap beszéltek, de ez még így is édes kevés. Kocsit venni valaki miatt, akit alig ismersz? Na ne már...

Én a helyedben szépen továbblépnék, dolgoznék a saját céljaimért, nem pedig más emberek miatt akarnék megtenni dolgokat. Fejleszd picit önmagadat, ne legyél ennyire magad alatt ha valami nem sikerül. Ismerkedj, szórakozz és hidd el, jön majd olyan lány aki nem fog otthagyni és elfogad olyannak, amilyen vagy

2022. márc. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!