Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináltok ilyenkor?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináltok ilyenkor?

Figyelt kérdés

Lehet nem esek ebbe a kategóriba már, mert 21 éves vagyok.

De most most offolt ki egy lány, akivel nagyon jóba voltam már egy ideje.

Egy kicsit nagyon rosszul esik, konkrétan miatta gondolkoztam azon, hogy kocsit vegyek.


Egy hete ismerkedtünk meg (egy buliban) és nagyon jóba lettünk. Konkrétan minden nap beszélgettünk és mondtam, hogy talizni is jó lenne valamikor. Sajnos úgy jött ki, hogy nem akart, amúgy nagyon rosszul esik, de szerintem biztos nem lesz semmi és most nagyon rosszul esik. Ilyenkor mit lehet tenni? Kicsit úgy érzem, hogy én basztam el..



2022. márc. 24. 21:07
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Elég szarul éreztem magam tegnap este, szóval túloztam egy kicsit.

Kocsit amúgy is kellene, de így nem éreztem volna akkora tehernek.

De őszintén inkább az zavart, hogy egy jó ideje szeretnék egy normális barátnőt. Viszont csak nagyon toxic kapcsolataim voltak eddig (ami valszeg miattam van, csak nem tudom még h miért). Ő meg mondta hogy egy kapcsolata volt eddig és amúgy is olyan személyisége volt amiért küzdöttem volna. Meg főként pozitív jeleket adott nekem, mikor megismerkedtünk is és utána folyamatosan. Amikor találkoztunk is konkrétan olyan volt, mintha együtt lennénk már régóta, mindig a nyakamba ugrott, olyan dolgokról beszélgettünk, amihez amúgy elég sok bizalom kell mindkét félről.


Meg nem is kioffolt konkrétan, hanem csak letörölt... Igazából tovább is léptem már részben, csak félek hogy olyan dolgot engedek el ami működne, mert ő is mondta, hogy elég introvert és néha szorongós.

2022. márc. 25. 10:05
 12/14 anonim ***** válasza:
Megmondta, hogy nem akar találkozni? Miért törölt le? Bocs, ezt nem értem.
2022. márc. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

"Kocsit amúgy is kellene, de így nem éreztem volna akkora tehernek."

Miért kellene kocsit venned, ha nincs rá szükséged és csak tehernek éreznéd?

2022. márc. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

#12


A "nem akart" jön abból, hogy letörölt. Konkrétan nem mondta amúgy, csak eltűnt. De az egyik előző válaszomban elég részletesen leírtam a pontos helyzetet.


#13


Felnőttes dolognak gondolom, meg nem volt még. Amúgy szerencsére Bp közelben lakom és elvagyok nélküle. Ő viszont Bp másik oldalán lakik és tömeggel is több, mint egy óra lett volna. Plusz rájöttem, hogy az eddigi kapcsolataimban elég sokat limitált, hogy mindenhova csak vonatozni/buszozni tudtam és így hamar kifogytunk az opciókból.

2022. márc. 25. 18:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!