Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Több mint barátság, viszont...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több mint barátság, viszont kevesebb mint szerelem, voltatok már ilyen helyzetben? Mi lett végül belőle?

Figyelt kérdés
Maradt barátság, vagy párkapcsolat lett, esetleg teljesen megszakadt a kapcsolat?
2022. márc. 29. 10:11
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Szex
2022. márc. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem ez sok mindentől függ. Ha több mint barátság elöbb utóbb az egyik fél szerintem szerelmes lesz. Legalábbis én nekem ez a tapasztalatom. De ha a másik fél nem így érez barátság maradhat csak a szerelmes félnek lesz nehezebb.
2022. márc. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
74%
Megszakadt
2022. márc. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

#1:


+1


Meg néhány párkapcsolat.

2022. márc. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Mikor részemről volt barátság, a másik részéről szerelem, fél évig tartó párkapcsolat lett.

Mikor részemről volt szerelem, a másik részéről "barátság" (ez korábban, gimi vége táján ment), minden kontaktot megszakítottam közel egy év erejéig, mert nem bírtam elviselni, hogy folyamatosan bújni akar, kézen fogva sétálni, együtt fürdeni, részegen csókolgat, de igazából nem akar semmit, mert "jaj, ez nem olyan".

2022. márc. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
47%
Szex és más semmi. Később megszakadt a kapcsolat mert szerelmes lettem, ő nem. Később szintén képbe került, így szex és megszakadt a kapcsolat. Sajnos. Most ismét képben van, de már nincs még szex, de lesz 🙂 már komoly kapcsolat alakul/t belőle.
2022. márc. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!