Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennyire megváltozott a világ?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire megváltozott a világ?

Figyelt kérdés
Nő vagyok, olyan, aki nyiltan kimondja a vágyait, az érzéseit, tudom hogy mit akarok egy kapcsolatban, és mit nem. Határozott vagyok, de nem erőszakos. Toleráns, jóindulató, kitartó, kompromisszumképes, jószívű nő vagyok. Szeretem az életet, nincs bennem önsajnálat, viszont azt vettem észre, ha én szeretnék találkozni a férfivel, akkor mintha már valamilyen általános jelenség volna az, hogy a férfiak (tisztelet a kivételnek) úgy viselkednek, mint a szűzqrvák. Kb kéretik magukat, és nőként még nekem kellene udvarolnom is. A többség (szintén tisztelet a kivételnek) egoista, nárcisztikus, és az egész olyan, mintha még hálásnak kellene lennem, hogy időt fordít rám a férfi, és valahogy "elnőisedtek" de az idősebb korosztály is. Ha cselekedni kell, akkor nyúlcipő, kifogás kifogás hátán, és nem érzékelik hogy férfiatlanok. (Ismét: tisztelet a kivételnek.) Régen nem voltak ilyenek. Legalábbis ennyi ilyen nem volt. Ennyire megváltozott a világ?
2022. ápr. 15. 09:28
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/83 A kérdező kommentje:
10-es, igen, egyet értek! Nőként azt tapasztalom, hogy az adott férfi, akivel ismerkedem, skypeon úgy hogy akkor lát először, beszélgetés alatt magához nyúl, a farkát a kamerába tolja, és ledöbbenek, hogy atya Isten, nem veszi észre hogy férfiatlan, alja amit művel, és saját magát minősíti? Na erre mondom hogy elqrvultak a ferfiak is. Kivéve akik nem.
2022. ápr. 15. 10:02
 12/83 anonim ***** válasza:
0%

Először szerintem önmagadat vizsgálod meg! Te valóban mennyire vagy nő?! Külsőleg, metakommunikációban, beszédben, viselkedésben stb. Mennyire döngetsz előre, mennyire növesztesz farkat a mindennapokban. Nagyban befolyásolja ez, hogy milyen férfiakat találsz magad mellett! Sokat lehet szidni a modern világot, de attól jobb nem lesz a helyzet. A tapasztalat az, ha te tényleg nő vagy kívül belül, az a férfit megmozgatja ( csak ez mozgatja meg) és ez hívja elő azokat az ősi programokat, melyek bennük futnak ( védelem, kiterjesztés, alkotás , felelősség).

Ez a mentalitás ( arra gondolok, hogy a férfiak nárcisztikusak, bipoláris az, borderline ok, stb) sok jóra nem vezet, legalább is, normális férfi el fog téged messziről kerülni. Pont úgy, ahogy mi is elkerüljük a nőket szidó, incel férfiakat, mivel nem érezzük jól magunkat mellettük….

2022. ápr. 15. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/83 A kérdező kommentje:
12-es leírtam milyen vagyok! Nálam mindenki akit megismerek 100 %-os bizalommal indul, tehát nem a levegőbe beszélek amikor leírtam a tapasztalataim!
2022. ápr. 15. 10:23
 14/83 anonim válasza:
18%

Írj rám kedves kérdező, és döntsük meg a trendeket:D építsünk táptalajt a zúgolódó világ alá, legyünk mi az etalon.

26 wok

2022. ápr. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/83 anonim ***** válasza:
100%

Nos a világ tényleg megváltozót.

Érdekes hogy a jó oldalát ennek nem vagy képes látni.

Pedig van, a férfiaknak is jot tesz hogy lehetnek érzelmeik.

Hogy foglalkozhatnak a gyerekeikkel. Neked is jó hogy a férfi is mosogat.


Ahogy a nők oldaláról is jó dolgok vannak: tanulhatsz, vezethetsz, pénzt kereshetsz.

2022. ápr. 15. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/83 anonim ***** válasza:
100%

Mára az európai ember a fogyasztásra rendezkedett be. "Akinek nincs semmije, az annyit is ér." Tehát annyit érsz , amennyit fogyasztasz.

Ez egyfajta lelkület, és minél sikeresebb valaki az életben,annál inkább jellemző rá ez a lelkület.


Olvass csak bele itt a Szexualitás rovatba: Minden 5. kérdés a fütykös mérettel kapcsolatos, mert a szex is csak fogyasztási cikk lett. Azt gondolják a fiatal srácok, hogy 14-15 centissel már nem is lehet kielégíteni a párjukat.


Irányítani az életemet, a páromat, függővé tenni magamtól, játszmázni (udvaroltani pccsel a lábam között XD) : a nárcisztikus személyiség jegyei.


Csak nekem lehet igazam, ha tehetségesebb emberrel találkozom munkahelyen, családban, azt elnyomom, tönkre teszem. Minden tettem a saját boldogságomat szolgálja, ha más boldog, az nem érdekel, vagy még irigy is vagyok rá: az egoista gondolkodik így.


Az egész fejlett nyugat így rendezkedett be. A maximum kell, nem az optimum, ebben mi, magyarok különösen tehetségesek vagyunk a magunk sunyiságával, fineszével.

43 éves vagyok, én még találkoztam igazi humanista tanárokkal, és a szüleim se a megéri-nem éri elv mentén élnek. Nincs is semmijük azon kívül, amit a két kezükkel építettek.

Valamelyik este megnéztem Menzeltől Az én kis falum-at. Azon tűnődtem, mennyire kiveszik az emberség a világból. Ma ki tudna ilyen filmet csinálni? Milyen karakterekkel? Nincs kiről, és talán már nincs kinek.


Teljesen megértelek, kedves kérdező, de sajnos már az én korosztályomnál fiatalabbak is vagy párkapcsolatban élnek, vagy már legalább egyszer elváltak. Így nem könnyű a te normáid szerint gondolkodó férfit találni.

2022. ápr. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/83 anonim ***** válasza:
13%
Kérdező, már most lehet érezni az arroganciát az írásodból! Erről beszélek, amikor a metakommunikációról írok! Nem látod önmagad rendesen!
2022. ápr. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/83 A kérdező kommentje:
Hol volt arrogancia? 40 éves létemre nem gondolod hogy rendelkezem némi önismerettel és tapasztalattal?
2022. ápr. 15. 10:28
 19/83 A kérdező kommentje:
18-as pont hogy arról írzam, a férfiak (tisztelet a kivételnek) nem mernek, nem tudnak érezni, nem mernek bizni hinni a szeretetben, őszinteségben, és emiatt máson, aki tisztességes hozzájuk, verik el a port. Ám ugyanez igaz bizony fajta nőkre is.
2022. ápr. 15. 10:30
 20/83 anonim ***** válasza:
0%
18. Hát pl olvasd vissza magad. Magadról csak pozitívat írsz, a férfiakról meg csak negatívat.
2022. ápr. 15. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!