Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennyire megváltozott a világ?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire megváltozott a világ?

Figyelt kérdés
Nő vagyok, olyan, aki nyiltan kimondja a vágyait, az érzéseit, tudom hogy mit akarok egy kapcsolatban, és mit nem. Határozott vagyok, de nem erőszakos. Toleráns, jóindulató, kitartó, kompromisszumképes, jószívű nő vagyok. Szeretem az életet, nincs bennem önsajnálat, viszont azt vettem észre, ha én szeretnék találkozni a férfivel, akkor mintha már valamilyen általános jelenség volna az, hogy a férfiak (tisztelet a kivételnek) úgy viselkednek, mint a szűzqrvák. Kb kéretik magukat, és nőként még nekem kellene udvarolnom is. A többség (szintén tisztelet a kivételnek) egoista, nárcisztikus, és az egész olyan, mintha még hálásnak kellene lennem, hogy időt fordít rám a férfi, és valahogy "elnőisedtek" de az idősebb korosztály is. Ha cselekedni kell, akkor nyúlcipő, kifogás kifogás hátán, és nem érzékelik hogy férfiatlanok. (Ismét: tisztelet a kivételnek.) Régen nem voltak ilyenek. Legalábbis ennyi ilyen nem volt. Ennyire megváltozott a világ?
2022. ápr. 15. 09:28
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/83 A kérdező kommentje:
69-es egyre jobban azt érzem, mindenképp egy szint alá kéne menni kb már mindenkinek ahhoz, hogy társa legyen? Vagyis tök mindegy emberileg milyen, csak valaki adja fel magát, az "elvárásait"?
2022. ápr. 15. 14:49
 72/83 anonim ***** válasza:
100%
Nem, még mindig nem ment át! Legyen elvárásod, mérjél! De legyél nő ízig vérig, hogy normálisabb manusok is megtaláljanak!
2022. ápr. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/83 anonim ***** válasza:
78%

Igen ez igaz. Ha csendes, szerény vagy, a szádat befogod megalkuvó leszel, az biztos hogy egész más pasikat vonzol be. Erről mindig a filmekben látható japán nők jutnak eszembe (pl. Az utolsó szamuráj).

Csak kérdés, hogy kell e ez neked, mármint az ilyen nőkhöz vonzódó férfiak. Nem állítom hogy ez rossz, de az alapszemélyiségét senki sem tudja megváltoztatni. Ha te nem vagy ilyen, akkor kár ezen erőlködni.

2022. ápr. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/83 anonim ***** válasza:
0%
A női kommunikáció egyáltalán nem a megalkuvásról szól! Nagyon nagyon nem! Egy okos, bolcs nő abszolút irányít! De ezt nem férfi módon férfias működéssel, stílussal teszi!
2022. ápr. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/83 A kérdező kommentje:
Eszembe sincs feladni önmagam. Akik szerettek, akikkel hosszú távú kapcsolatban voltak, pont amiatt, hogy nem az a kicsi buta elesett nő vagyok, hanem korrekt vagyok, egyenes, nem várom el hogy a másik gondolatolvasó legyen, a kölcsönös tisztelet, őszinteség, emberség pedig alap.
2022. ápr. 15. 14:56
 76/83 A kérdező kommentje:
Attól hohy egy nő határozott, kiáll magáért, az egyeseknek miért is azonos azzal hogy a nő aki ilyen, az nem nőies?
2022. ápr. 15. 14:57
 77/83 anonim ***** válasza:
72%
A kommunikációs stílus változtatása nem egyelő önmagad feladásával! Nem véletlenül tanítják tréningeken is! Ezzel biztosan gond van nálad, a többiről nem tudok nyilatkozni. Én így látom az alapján, amit mutattál, azt kezdesz vele, amit gondolsz. Én többet erre most nem szeretnék szánni.
2022. ápr. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/83 A kérdező kommentje:
Semmi bajuk nem volt a kommunikációmmal, sőt pont az az egyik erősségem! Mondtam kizárólag hosszú távú kapcsolataim voltak! Gondolom pont azért mert rossz a kommunikációm...
2022. ápr. 15. 15:04
 79/83 anonim ***** válasza:
0%
100 hüvelyből 90 ben rndszeresen jár dugattyú. Téged pedig a réti ördög sem piszkálna meg 100 méterröl vasvillával. Biztosan bennünk van a hiba. Aha..
2022. ápr. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/83 A kérdező kommentje:
Minden bizonnyal, ha te mondod, csak ne égesd magad az ilyen szellemi szintedet firtató szösszenetekkel.
2022. ápr. 15. 18:54
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!