Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennyire megváltozott a világ?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire megváltozott a világ?

Figyelt kérdés
Nő vagyok, olyan, aki nyiltan kimondja a vágyait, az érzéseit, tudom hogy mit akarok egy kapcsolatban, és mit nem. Határozott vagyok, de nem erőszakos. Toleráns, jóindulató, kitartó, kompromisszumképes, jószívű nő vagyok. Szeretem az életet, nincs bennem önsajnálat, viszont azt vettem észre, ha én szeretnék találkozni a férfivel, akkor mintha már valamilyen általános jelenség volna az, hogy a férfiak (tisztelet a kivételnek) úgy viselkednek, mint a szűzqrvák. Kb kéretik magukat, és nőként még nekem kellene udvarolnom is. A többség (szintén tisztelet a kivételnek) egoista, nárcisztikus, és az egész olyan, mintha még hálásnak kellene lennem, hogy időt fordít rám a férfi, és valahogy "elnőisedtek" de az idősebb korosztály is. Ha cselekedni kell, akkor nyúlcipő, kifogás kifogás hátán, és nem érzékelik hogy férfiatlanok. (Ismét: tisztelet a kivételnek.) Régen nem voltak ilyenek. Legalábbis ennyi ilyen nem volt. Ennyire megváltozott a világ?
2022. ápr. 15. 09:28
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/83 anonim ***** válasza:
76%

“ Miért "harcolok"? Hogy "elvárom" hogy a férfi ne tárgyként kezeljen, ne nekem kelljen udvarolnom, érzelmileg legyen figyelmes, őszinte, ne legyen gátlástalan? Nézd ha neked ez harc, nem pedig egy alapvető emberi elvárás, akkor erre nem tudok mit mondani. Viszont látom nagyon nem áll össze benned az, hogy mit jelent a tisztelet a kivételnek.”


Kérdező, ismételten jelezem, hogy nem a leírtakkal van a baj! Hanem a stílussal! Azzal viszont nagyon nagy a baj! Tanuld meg a női kommunikációt és akkor meg fognak azok a férfiak találni, akikre vágysz, mint a többi nő is! Az arrogáns, pökhendi nőket az erős, férfias férfi elkerüli. Ezért vagy sikertelen jó eséllyel.


[link]

2022. ápr. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/83 A kérdező kommentje:
Rendben.
2022. ápr. 15. 11:38
 53/83 A kérdező kommentje:
51-es konkrétan mi a baj a stílussal? Ismersz személyesen? Voltunk kapcsolatban?
2022. ápr. 15. 11:40
 54/83 A kérdező kommentje:
Milyen férfias férfi? Akikről a kérdésem szól, azok a férfias férfiak? Komolyan ennyire nem áll össze a kérdésem, a kiírásom a kommentjeim? Még hányszor kell leírnom hogy TISZTELET A KIVÉTELNEK?
2022. ápr. 15. 11:42
 55/83 anonim ***** válasza:
76%
Nekem nincs bajom a stílussal, neked van bajod vele. Tényleg nekem az is jó, ha ilyen vagy. Neked viszont nem jó. Folyamatosan ordítasz a sorok mögött. Ez látszik. Én értelek, hogy el vagy keseredve. Ez viszont így nem fog előre vinni. Olvasgass az oldalon, amit linkeltem. Rengeteg info van rajta erről egy férfitől! Egy férfi tükre által. Olyan férfié, aki több ezer férfit képzett ki….
2022. ápr. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/83 anonim ***** válasza:
76%
54, nem, azokról a férfias férfiakról írok, akik téged ELKeRÜLNEk!
2022. ápr. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/83 A kérdező kommentje:
5-ös akkor kifejezetten neked és utoljára, mert már valóban kezdem unni az értetlenséged: tisztelet a kivételnek, tehát ne állits be úgy, mintha általánosítanék! Köszönöm!
2022. ápr. 15. 11:45
 58/83 A kérdező kommentje:
Jav: 55-ös, bocsánat lemaradt egy ötös. Az pedig hogy kinek mi a FÉRFI vagy a NŐ az egyéni, egyedi beállítottság. Lehet aki nekem férfiatlan az másoknak igen, viszont én az én gondolataimat, tapasztalataimat írtam le!
2022. ápr. 15. 11:47
 59/83 anonim ***** válasza:
76%
Kérdező, továbbra is provokatív vagy, nem megy át az, amit mondani szerettem volna sajnos. Nagyon sajnálom!
2022. ápr. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/83 A kérdező kommentje:
Nem vagyok provokatív, hanem azt mondom amit az utóbbi időben tapasztaltam!
2022. ápr. 15. 11:57
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!