Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennyire megváltozott a világ?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire megváltozott a világ?

Figyelt kérdés
Nő vagyok, olyan, aki nyiltan kimondja a vágyait, az érzéseit, tudom hogy mit akarok egy kapcsolatban, és mit nem. Határozott vagyok, de nem erőszakos. Toleráns, jóindulató, kitartó, kompromisszumképes, jószívű nő vagyok. Szeretem az életet, nincs bennem önsajnálat, viszont azt vettem észre, ha én szeretnék találkozni a férfivel, akkor mintha már valamilyen általános jelenség volna az, hogy a férfiak (tisztelet a kivételnek) úgy viselkednek, mint a szűzqrvák. Kb kéretik magukat, és nőként még nekem kellene udvarolnom is. A többség (szintén tisztelet a kivételnek) egoista, nárcisztikus, és az egész olyan, mintha még hálásnak kellene lennem, hogy időt fordít rám a férfi, és valahogy "elnőisedtek" de az idősebb korosztály is. Ha cselekedni kell, akkor nyúlcipő, kifogás kifogás hátán, és nem érzékelik hogy férfiatlanok. (Ismét: tisztelet a kivételnek.) Régen nem voltak ilyenek. Legalábbis ennyi ilyen nem volt. Ennyire megváltozott a világ?
2022. ápr. 15. 09:28
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/83 A kérdező kommentje:
Ja meg férfi vagyok. Ez igen!
2022. ápr. 15. 11:16
 42/83 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek lehetnek alap elvárásai, kell is, hogy legyenek. De van amikor ezek túl magasan vannak vagy túl sok. És igen, tehetsz ezek ellen, úgy hívják megalkuvás.
2022. ápr. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/83 anonim ***** válasza:
26%

40

1. Azért mert valószínűéeg férfi vagy

2. Ha nő vagy neked a Bob Herceg sem jó.

Rádírnak nem az a reakciód, hogy ki vagy? Mi vagy? Küldesz képet?

Hanem: No menj a faxba... Itt sírsz, hogy nem kezdeményeznek nálad. Aha..

2022. ápr. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/83 A kérdező kommentje:
Igen ez igaz, az ember választhat: vagy kitart az értékrendje mellett, vagy megalkuvó lesz. Namármost csak azért lenni valakivel, hogy az ember legyen valakivel, aki számára nem megfelelő, megalkuvás. Ezzel sokan élnek is, a következményei pedig mindig meg is lesznek. Én pedig nem vagyok megalkuvó, meg nem is leszek.
2022. ápr. 15. 11:21
 45/83 anonim ***** válasza:
56%

#42

Te is mindig a "megalkuvást" választod?

Én is 40-es nő vagyok. Szerintem nem írt a kérdező semmi olyat amiből az szűrhető le, hogy magasan lennének az elvárásai. Sok korunkbeli nő van egyedül, mert inkább az egyedüllét mint hogy barmokkal kelljen megelégedni (lásd: farokmutogató csak szexre kellesz bunkók).

2022. ápr. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/83 A kérdező kommentje:
43-as, szerintem ne égesd tovább magad. Elég volt privátban a Hévizen összefuthatunk szöveg. Légyszives, ne tegyél tovább bohócot magadból.
2022. ápr. 15. 11:23
 47/83 A kérdező kommentje:
45-ös, az alap EMBERI (és mégcsak nem is a FÉRFIVAL szembeni) elvárások sokaknak már magasak. Vannak akiknek nem az, de sajnos az a helyzet amit te is leírtál.
2022. ápr. 15. 11:25
 48/83 anonim ***** válasza:
Ez így van, van akinek már magasak. A megalkuvásról viszont: az ember társas lény, ráadásul különböző személyiségű egyénekből áll. Egy közösséget ezért csakis megalkuvással lehet létrehozni. Nyilván nem arra kell gondolni, hogy eldobod az értékeid, hanem lejjebb adsz azokból, amelyikek kevésbé fonrosak. Mérlegelsz, hogy mennyi lemondást ér meg az adott személy. A megalkuvás az szerintem alapvető emberi tulajdonság kellene hogy legyen.
2022. ápr. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/83 A kérdező kommentje:
48-as szerintem nem! A kompromisszum ami kölcsönös, az az alap, de a megalkuvás az egyoldalú, sosem kölcsönös!
2022. ápr. 15. 11:35
 50/83 anonim ***** válasza:
100%

Jólvan akkor xd

Én is arra gondoltam

2022. ápr. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!