Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennyire megváltozott a világ?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire megváltozott a világ?

Figyelt kérdés
Nő vagyok, olyan, aki nyiltan kimondja a vágyait, az érzéseit, tudom hogy mit akarok egy kapcsolatban, és mit nem. Határozott vagyok, de nem erőszakos. Toleráns, jóindulató, kitartó, kompromisszumképes, jószívű nő vagyok. Szeretem az életet, nincs bennem önsajnálat, viszont azt vettem észre, ha én szeretnék találkozni a férfivel, akkor mintha már valamilyen általános jelenség volna az, hogy a férfiak (tisztelet a kivételnek) úgy viselkednek, mint a szűzqrvák. Kb kéretik magukat, és nőként még nekem kellene udvarolnom is. A többség (szintén tisztelet a kivételnek) egoista, nárcisztikus, és az egész olyan, mintha még hálásnak kellene lennem, hogy időt fordít rám a férfi, és valahogy "elnőisedtek" de az idősebb korosztály is. Ha cselekedni kell, akkor nyúlcipő, kifogás kifogás hátán, és nem érzékelik hogy férfiatlanok. (Ismét: tisztelet a kivételnek.) Régen nem voltak ilyenek. Legalábbis ennyi ilyen nem volt. Ennyire megváltozott a világ?
2022. ápr. 15. 09:28
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/83 anonim ***** válasza:
76%

Ugyan csak idén nyáron leszek 40 éves nő, de hasonlóan látom, mint te. Még a beszédstílusunk is hasonló lehet, ahogy a sorok között olvasok, bár én a teltebb nők táborába tartozom a 160 cm-hez 75 kilómmal. Viszont még nekem is úgy tűnik, mintha teljesen kikeltél volna magadból azért, mert nem mindenki érti meg, amit mondani szeretnél.


Egyébiránt pedig a korosztályunk EGY RÉSZE inkább vágyik a még irányítható nőkre, akik, kedvesek, aranyosak, gyerekes viselkedésűek, mint egy határozott, erős, katonás nőre. Ugyanis akkor nem érzik azt, hogy felnèzünk rájuk és tiszteljük őket. 39,5N

2022. ápr. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/83 anonim ***** válasza:
19%
16-os vagyok. Kérdező, szerintem nincs veled semmi baj. Hiába akarják néhányan kimagyarázni a krumplit a földből.
2022. ápr. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/83 anonim ***** válasza:
66%
62, csak egyedül van, mint az ujjam, a normális férfiak elkerülik… Elhiszem, hogy ez neked nem probléma….!
2022. ápr. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/83 A kérdező kommentje:
63-as ha te mondod, az nyilván csakis úgy lehet. Gondolom 20 körüli vagy, de mindegy is, felőlem azt gondolsz amit akarsz.
2022. ápr. 15. 14:25
 65/83 anonim ***** válasza:
21%
Kérdező, miért is támadsz? Az csak tapasztalatlan 20 éves lehet, aki másképpen gondolkodik az életről? Én komolyan egyre jobban sajnállak. Azért, mert egyáltalán nem látod, hogy mit csinálsz, hogyan kommunikálsz. Nem látod magad kívülről. A világot hibáztatod, ahelyett, hogy a saját lelkedben tennél rendet.
2022. ápr. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/83 A kérdező kommentje:
Nagyon nem érted! Komolyan óvoda? Tisztelet a kivételnek ezt milliószor megírtam már. Plusz kb olyan vagy, mint akinek az a baja hogy miert is nem jó nekem a kerdésemben kiírt jellemű férfi! Álljon már meg a hegyi menet!
2022. ápr. 15. 14:35
 67/83 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak annyi történt, hogy a kérdezőnek is van egy elképzelése, egy alapelvárása a férfiak felé. Csak eddig még nem találta meg azt az embert akivel passzolnak egymáshoz. Neki nem lehetnek igényei (nem extra dolgokra gondolok)? Miért baj ha egy kicsit karakánabb, talpraesetebb, és határozottan fogalmaz, mert már 40 éves és tudja mit akar?
2022. ápr. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/83 A kérdező kommentje:
67es köszönöm, és igen volt hosszútávú élettársi kapcsolatom is, és mindig hosszú távú kapcsolataim voltak, de egyeseknek valami miatt nehezen megy annak a megértése, hogy én arról írtam, mennyire megváltoztak a férfiak és látod egyesek azt sem fogták fel, hogy nem általánosítok, ugyanis: tisztelet a kivételnek, ezt már rengetegszer leírtam, de azt hiszem nincsenek tisztában ennek a jelentésével.
2022. ápr. 15. 14:43
 69/83 anonim ***** válasza:
21%

Ezt te gondolod kérdező. Én arról beszéltem, hogy ha ilyen stílusban élsz, így kommunikálsz, akkor pontosan azok a férfiak fognak megtalálni, akikről te is írsz, hogy szeretnéd elkerülni! A normális férfi nem vonzódik az arrogáns nőkhöz. Megdugni jó leszel, hogy durván fejezzem ki magam. Ha változtatsz a kommunikációdon, akkor más fajta emberekkel, férfiakkal kerülsz interakcióba.

Nem engem kell meggyőzni az igazad ról. Nézd meg, hogy az életed, a párkapcsolatod miképpen működik. Ha a világot hibáztatod ezért, az is jó, csak attól még nem leszel boldogabb.

2022. ápr. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/83 A kérdező kommentje:
Hol van arrogancia? Nem fogok kertelgetni hogy hello,,, izé... ö... kettőt szólni nem tudó buta nő vagyok.
2022. ápr. 15. 14:47
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!