Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy ugrasszam ki a nyulat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ugrasszam ki a nyulat a bokorból?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Van egy pasi, akivel évek óta ismerjük már egymást, kimondottan jó a kapcsolatunk. Gyakran csetelünk, telefonálunk, vagy elmegyünk étterembe is akár. Bármiről tudunk beszélgetni. Régebben kollégák voltunk, ő már máshol dolgozik, de ugyanolyan jó viszonyban maradtunk. Hetente találkozunk kb

Sokszor mondta már, hogy jó hogy vagyok neki, meg ilyesmi.

Vannak olyan megnyilvánulásai, amiből azt gondolom hogy többet szeretne. Én már teljesen beleszerettem amúgy, csak nem szeretném a barátságunkat kockáztatni azzal, ha rárontanék a kérdéssel...

Elvált, van egy 5 éves fia, akivel már sokszor találkoztam egyébként.

A történethez hozzá tartozik az is, hogy az anyagi helyzetünket tekintve elmondható, hogy nem vagyunk egy szinten. Lehet ez megijeszti?

Én 28N, ő 40F.


2022. ápr. 18. 21:53
 1/3 anonim ***** válasza:
80%
Adj neki te is jeleket, hátha egyértelműbben fog kezdeményezni. Talán ő is azt hiszi, hogy csak barát vagy a számára, vagy tart a korkülönbségtől. De akár őszintén meg is kérdezheted tőle, hogy mit érez irántad.
2022. ápr. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
14%

Husvet elmult, elment mar a nyul haza, irany dolgozni 💪



37F incel

2022. ápr. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Hogyha többet érzel, akkor ennek a barátságnak úgyis annyi, mert képtelen leszel elviselni, ha összejön valakivel és előtted csókolóznak, jól érzik magukat. Ennek tudatában, szerintem érdemes beszélned vele, hogy mit gondol, hiszen minél hamarabb derül ki, annál több lesz az időd párt találni, és könnyebb ezt a vakváganyt lezárni.
2022. ápr. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!