Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Álmodozik, én elmondom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Álmodozik, én elmondom a véleményem és megsértődik. Mit mondjak amikor úgy érzem hülyeségeket beszél?

Figyelt kérdés

Vágyai, tervei vannak, ami tök jó, de néha annyira elszáll.

Amikor elmondom a véleményem akkor meg megsértődik, hogy lehúzom, amibe igaza van.

Csak hagyjam egyszerűen rá? Vagy miket válaszoljak ilyenkor?

Vagy én vagyok rosszindulatú, már arra is gondoltam..


2022. ápr. 30. 09:16
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Ha nekem mondana ellent a legfontosabb ember az életemben, nekem is a stílus lenne a sarkalatos pont. Nem mindegy, hogy egy számomra fontos dologra vagy álomra simán rámondja, hogy "hülyeség", vagy ami még rosszabb: "hülye vagy", vagy pedig finomabb formában közli az ellenkező véleményét. Mondjuk nem tudom, hogy is lehetne, mert elég érzékeny vagyok. Ha én zöld falat szeretnék, neki meg nem tetszik, nem jó az, hogy "de ocsmány szín ez", vagy "te ízlésficamos hülye, az én házamban aztán soha", hanem mondjuk pl: "nekem nem tetszik ez, nem szeretném, tudunk olyan színben megegyezni, ami mindkettőnknek tetszik?" Mondjuk ez nem annyira jó példa, mert egy közös életben a falszín kiválasztása közös döntés kell hogy legyen, az én álmaim pedig az én álmaim.
2022. máj. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!