Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, ha megtehetnétek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ha megtehetnétek, összejönnétek inkább ilyen nőkkel, mint "átlagosakkal"?

Figyelt kérdés

Vagy örülnétek, ha az átlag intelligens, normális értékrendű, komoly kapcsolatra való nők is így néznének ki, ilyenek közül lehetne válogatni?

[link]


Csak őszintén, anonim oldal.


2022. máj. 3. 21:41
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%
Ez szépen agyon van sminkelve meg shopolva...
2022. máj. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
#10, ez csak egy prototípus, amiben minden megvan, ami konvencionálisan attraktívnak számít és a férfiak szaporodási ösztönét beindítja (homokóra alak, babaarc, telt ajkak, pisze orr stb). Nem állítottam, hogy ez a non plus ultra, csak példaként hoztam fel.
2022. máj. 3. 22:38
 13/29 anonim ***** válasza:
100%

a szilikonos-botoxos műmacák sosem jöttek be

az viszont nagyon, amikor egy természetes külsejű, jó alakú nő nem csak a szex előtti öt percben veszi merészebbre az öltözködését.

és ezt sajnos gyakran pont az intelligens és komoly nők kerülik, mert hogy onnantól egyesek már nem vennék őket komolyan

2022. máj. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%
Kossz nem
2022. máj. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
92%

Mi ez az űrlény fej?


A testével nem lenne baj, ha nem lennének rajta ormótlan tőgyek, de ezt a fejet nem bírom elnézni.

2022. máj. 3. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
90%

Bűn ronda! Ez mi??? Soha ilyet!!!

Naná hogy átlag!

2022. máj. 4. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
29%
Kerdezo, ne higgyj az ide iro pasiknak. Ugyanezt a nőt igy pozolva kifestve elutasitjak, de mar festek nelkul, poloban farmerban mosolyogva pont ez a jo test szimmetrikus arc az idealjuk, amit ugy hivnak hogy atlag. Egyszer egy pasinal irtam hogy 40 eves vagyok, meg nem latott, kuldtem neki fotot budapestrol amin volt egy 20 eves kifestett csajokbol allo lanykoszoru es megkerdezte en vagyok e az egyik kozuluk. Ez van a ferfiak fejeben a nokrol, nemhogy a kulso, de meg eletkor tekinteteben is. 3 pasim volt, mind csorokent kezdte mellettem, aztan ahogy nott a fizetesuk 5szorosere, mind azon sirt hogy neki mar jobb nő jarna mint en a gorbe orru kerekfeju 160 centis tomzsi kismellu csaj. Porgettek melllettem az instat es mar modellalkathoz magazinos csajhoz legjobban hasonlo "atlagcsajt" kerestek utanam. Ne higyj a ferfiaknak. Nem veletlen az a szepsegideal ami, ezt is a ferfiak alakitjak.
2022. máj. 4. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
93%
Jaj a sok kamu pasi :))
2022. máj. 4. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 hollófernyiges ***** válasza:
72%
Úgy vagyok vele, mint a parasztbácsi a zsiráffal: szép, szép, de otthonra nem kéne.
2022. máj. 4. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%
De mi az, hogy átlag? Ezt itt negatív jelzőként mondod. Pedig az ilyen agyon operált nők azok, akik korábban borzalmasan néztek ki, csak volt pénzük meg csináltatni a fejüket (és minden mást). Borzasztó aránytalan és minden második ilyen plasztik szökevény ugyanígy néz ki, mint ő. Annyira ugyanolyanok profilból is, hogy az már nevetséges 🤣 szerencsére egy férfi ismerősöm sincs, akinek bejönne az ilyen típus.
2022. máj. 4. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!