Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rossz emberrel vagyok együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz emberrel vagyok együtt ha azt érzem csinosan kell öltözzek hogy megfeleljek neki?

Figyelt kérdés

Kifogtam egy elegáns pasit, pénze is van (most nem arra célzok hogy ez kell hanem hogy eljárunk elit helyekre)

Namost ő elég sármos, sokszor elegáns, a korábbi nőjeiről mutatott fotót és mind nagyon csinosan öltözött mindig. Sose mondja hogy kéne kinéznem, mégis úgy érzem, hogy nem jelenhetek meg vele akárhogy.

Egyszer rá is kérdeztem, hogy zavarná-e ha sima melegitőbe mennék ide-oda. Azt mondta nem. Ugyanakkor volt olyan amikor leszólta a melegítőt mégis. Nem rám, hanem egy teljesen más beszélgetés során jött szóba. Meg tudom mondja, hogy szexinek tartja a magassarkút, és egyszer úgy nyilatkozott mintha tudnám milyen abban lenni, tehát olyasmit éreztem mintha azt hinné, hogy rendszeresen hordom pedig alig van egy-két pár. Mit gondoltok? :/


2022. máj. 10. 19:29
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
84%
Hát a melegítős-luxusautós típus azok a vén prolik és a romák, utóbbiaknál igen, a fiatalok is. És ezek nálad az etalon?
2022. máj. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
55%
Hát én felhúztam volna a szemöldökömet, ha az előző "nőjei" fotóit mutogatja nekem.
2022. máj. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

"Rengeteg gazdag sportautós száll ki megítőben. 20-30-as korosztály"


Újgazdag prolik.

2022. máj. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
hogy zavarná-e ha sima melegitőbe mennék ide-oda. - a melegítő rettenetesen prosztó szokás, akkor is, ha sportautós menőcsaávónak képzeli magát az ember :D
2022. máj. 11. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!