Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » SZerintetek is az ismerkedésbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SZerintetek is az ismerkedésben a férfinak a viselkedésétől lesz leginkább vonzó egy férfi a nő szemében?

Figyelt kérdés
2022. máj. 13. 21:59
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
67%
Nem. A kinézetétől. Többi az mese habbal.
2022. máj. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
78%

Igen. Én jóképű és magas vagyok, de a rossz gyerekkorom miatt nagyon sokszor és sokáig önbizalomhiányos, gátlásos, szorongó, befelé forduló voltam és néha még most is előjön belőlem ez, bár már ritkábban. Hiába tetszettem/tetszem viszonylag sok nőnek ránézésre, de a randikon régen is mindig, vagy manapság is ha épp rosszabb hangulatban vagyok akkor nagyon sok nő nem akar már tőlem többet.


De régen volt olyan hogy pl. ittam picit randi előtt és közben is ittunk közösen a csajjal, vagy ritkán olyan is volt hogy ital nélkül átszellemült voltam (jobb kedvem volt) és olyankor mivel magabiztos, jókedvű voltam ezért minden simán ment. Ez nagyon számít sajnos. Kb ha gátlásos vagy önbizalom hiányos vagy, akkor kár ismerkedni, mert a legtöbb nőnek ez nem fog tetszeni.

2022. máj. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
67%

Nem a viselkedéstől lesz valaki az esete a másiknak.

Pl:" lehet vonzó egy bunkó pali"

2022. máj. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
60%

Igen. Szerintem kb 70%-ban a viselkedésed és 30%-ban a küllemed dönt arról, hogy egy adott nő vonzónak talál vagy sem. De persze elég hülyeség itt matekozni, de így talán érzékeltethető a dolgok jelentősége.


Pl nekem most a munkahelyemen tetszik egy pasi külsőre, de sajnos a viselkedése számomra valahogy kellemetlen, irritáló (túlzottan nagyképű, nagyon extrovertált és hangos, egyszerűen "túl sok"). Pedig elég jó pasi, jó alakú, jó kiállású, de sajnos a viselkedése miatt tuti nem lépnék felé.


Ellenben pl az előző munkahelyemen volt egy elég rossz kinézetű pasi (előnytelen arcvonások, pocsék testtartás stb), de mégis volt benne valami, ami nagyon megfogott, és hát a külseje nem lehetett az, azt elhiheted.

2022. máj. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
69%

Vonzó lehet egy hülye börtönviselt erőszakos vagy épp szökésben lévő bűnöző is, csak pár példa a közelmúltból:


[link]

[link]


De persze a fellépés, kiállás, intelligencia... Az kell nem a kinézet :).

2022. máj. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Hiába vagyok fizikálisan most már elfogadható állapotban, szellemileg eddig is az voltam. Abszolút nem vagyok alfa típus és kívülről az látszik mintha egy beszari senki lennék. El sem jutok az ismerkedés fázisába. Mint külső dolog ennyit tud a rendszer és hát bszhatom.
2022. máj. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

3-as "Nem a viselkedéstől lesz valaki az esete a másiknak.

Pl:" lehet vonzó egy bunkó pali"


De kimondta, hogy egy bunkó pasinak a viselkedése nem lehet vonzó?

2022. máj. 13. 23:53
 8/19 anonim ***** válasza:
Ha nem tetszel a másiknak viselkedhetsz te akárhogy, akkor sem fogsz neki kelleni.
2022. máj. 14. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Ezt nőként vagy férfiként írod utolsó?
2022. máj. 14. 00:03
 10/19 anonim ***** válasza:

Inkább úgy fogalmaznék, hogy a viselkedésével tudja a legjobban tönkrevágni a hangulatot.


Pl adott egy jóképű férfi, tökre beleéled magad abba, hogy igazi, férfias jelleme lesz és milyen jó lesz, ha komolyabbra fordul a dolog köztetek, aztán úgy viselkedik, mint az öcséd, mikor olvasni tanítottad. Hát b.azmeg, ennél jobban semmi nem szomorít el.

2022. máj. 14. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!