Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » SZerintetek is az ismerkedésbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SZerintetek is az ismerkedésben a férfinak a viselkedésétől lesz leginkább vonzó egy férfi a nő szemében?

Figyelt kérdés
2022. máj. 13. 21:59
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
50%
Egyertelműen a viselkedés dönt a nőknél.
2022. máj. 14. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Ahogy nézem a válaszokat , a férfiak akik a külsőt írják , a nők pedig a viselkedést.


Szerintem ez èletkor én nem függő.

És az hogy szemèlyesen megvan e a kémia 😁

2022. máj. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Vaaagy ...

Amíg nem lattatok egymást személyesen addig hangsúlyos a viselkedés


Mennyi bunkó palinak van nője, vajon miért 🙄

2022. máj. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Meg hát vannak nők akik szeretik ha ütik őket, mert mégis sokszor előfordul, hogy együtt vannak egy ilyen pasival.
2022. máj. 15. 07:42
 15/19 anonim ***** válasza:
47%

#14 ilyen baromságokat légyszíves ne írjál, mert csak magadról állítasz ki szegénységi bizonyítványt.


Ha tényleg ennyire érdekel a bántalmazó kapcsolatok pszichológiája, akkor legalább olvass utána először. Nem a verés miatt marad benne az áldozat, hanem egy bonyolult függőségi dinamika alakul ki, az áldozat fél kilépni, nincs hová menekülnie, vagy mindig arra vár, hogy "kiérdemelje" a bántalmazó jobbik énjét, mert nincs önbecsülése.


Tényleg még így anonim formában is sajnállak, hogy ennyire ostoba vagy, már bocs...

2022. máj. 15. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
28%
#15 Jó tróger vagy te is, ha nem értesz valamivel egyet egyből a torkának mész, hogy lehet valaki ezzel a stílussal így felèrtèkelve?
2022. máj. 15. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
15-ös. Igen persze azért láttam már nem egyszer, hogy egy nő panaszkodott, hogy a barátja elég agresszív, és sokszor fajul tettlegességig egy egy vita,és sokszor megüti, szakítottak, majd randizgatott egy két csávóval, utána mégis visszament hozzá ennek ellenére, és ugyanúgy megy minden mint előtte sajnos, de ha valaki ezt igényli, ez a jó neki, azt nem tud megmenteni.
2022. máj. 15. 08:34
 18/19 anonim ***** válasza:
36%
#16 ez nem egyetértés vagy nem egyetértés. Nem vélemények vannak, hanem tények, ezeket írtam le, ennyi.
2022. máj. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

#18


Szerintem mi már vitàztunk , valami olyasmi volt a kérdés , hogy minden csúnya ember kattant


Az hogy az egyén mit gondol , és mik a tények kèt különböző dolog


Kontextusba helyezve, előző beiràsodra ahol jól kiosztod a plebejusokat: egyrészt van a nincs hová menni , másrészt van olyan is aki nem akar elmenni , akár lelki akár testi fájdalmat okoz a párja

- több férfi társam találkozott ilyennel is , te meg úgy tűnik csak olyanokkal, akiknek nem volt hová menniük - de gondolom neked is csak a saját valóságod , meglàtàsod létezik , minden màs Kuka, mert amit te tudsz az tények , és amit mások látták tapasztaltak , az kiesik a pszichológia tudomànyàn, nemde ?

2022. máj. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!