Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Együtt maradnátok egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt maradnátok egy olyan férfival, akivel már évek óta együtt vagyok, kimondottan szeretnétek összeházasodni vele, de ő nem akar?

Figyelt kérdés
Ő nem az elkötelezettség miatt nem akar, hanem mert szerinte hülyeség, csak egy papír és semmi értelme sincs, egy esetleges válásnál csak a baj lenne belőle.

2022. máj. 24. 12:13
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

"szerinte hülyeség, csak egy papír és semmi értelme sincs"

Ahogy írták már, ez egy kamu indok. Ha szerinte csak papír és hülyeség, akkor nem fájna aláírni. Lagzi nélkül, 15 perc kb.

Pontosan érzi ő, hogy ez egy komolyabb elköteleződés, amit nem akar. Hogy mi miatt, az jó kérdés, arra ő tudna válaszolni, ha őszinte lenne magával és veled.

2022. máj. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
97%
Én mindig tudtam, hogy szeretnénk menyasszony, és feleség lenni, nekem ez fontos. De gyereket pl nem szeretnék. Ezek tipukusan azok a témák, amik kb az első 3 randin belül szóba kerülnek, és ott még könnyebb hagyni az egészet, ha nincs egyet értés. Több év után már ez elég bonyolult, nem tudom mi erre a jó válasz.
2022. máj. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Az házasság az egy olyan fontos kérdés mint az, hogy ki akar gyereket, ki pedig nem...


Erről általában kapcsolat elején szoktak beszélni , nem pedig évekkel később.


Különben az ember éveit b@sszák csak el.


Értékeld át a kapcsolatotokat! Egyébként jó a kapcsolatotok, felhőtlen a bizalom, a szeretet, fontos a másik, boldog vagy, a házasságot leszámítva minden olyan mint amilyennek 2 ember közt lennie kell?

-----> ha igen, akkor kérdés, hogy megéri e ezért eldobni egy kapcsolatot a házasság miatt.

2022. máj. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
13%
A nők egy része miért akarja kierőszakolni a házasságot? Kell nekik a vagyon megosztás ha gátra menne a kapcsolat, vagy azt hiszik akkor soha többet nem néz másra a férfi. Szerintem a kettő között van az igazság.
2022. máj. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
18%

#14


van olyan opció is, hogy féltékenység....jajj minden barinőmnek gyönyörű esküvője volt jajj nekem is kell... :)

2022. máj. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
0%

Mit jelent, hogy volt esküvőjük 5 éve, cigányok, megvolt a lányrablás?

A gyerek sokkal jobban összeköt 2 embert, mint az esküvő! Egy papírt aláírni a másik kedvéért pedig ehhez képest semminek kellene lennie.

2022. máj. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
0%
16. Lány rablás? Elmentek be tabis borózni valami parkba.xd Amúgy én is az vagyok, nem ismerek semmilyen szokást , ezek csak amolyan mende mondák .
2022. máj. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Együtt élnék vele, persze, ahogyan teszem is, mert szeretem viszont semmi közösbe nem kezdenék vele, pl lakás, vagy gyerek (ha nagyon akarnék).
2022. máj. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
25%
Hát azért a babaváró 10 milliós ingyen hitele elől akkor sem ugranék el, ha jómódú lennék. (Már ha szeretnétek legalább 1, pláne 2 gyereket majd.)
2022. máj. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

De itt az ellentmondás: ha csak egy jelentéktelen papír akkor miért fél tőle?


Megsúg manapság férfiak anyagi elköteleződéstől félnek úgy tapasztaltam

2022. máj. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!