Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Együtt maradnátok egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt maradnátok egy olyan férfival, akivel már évek óta együtt vagyok, kimondottan szeretnétek összeházasodni vele, de ő nem akar?

Figyelt kérdés
Ő nem az elkötelezettség miatt nem akar, hanem mert szerinte hülyeség, csak egy papír és semmi értelme sincs, egy esetleges válásnál csak a baj lenne belőle.

2022. máj. 24. 12:13
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Kedves 14# szerintem a nők nagy része hosszú távú tervei miatt akar házasságot

Hazvasarlas, gyerek, közös cég stb. Tehát vannak terveik és ezekhez minél több biztosítékot akarnak.

Én korábban hazasodni akartam de mióta tudatosan gyermektelen lettem egyáltalán nem érdekel. Tudat alatt a leendő gyerekemnek akartam biztosítékot.

2022. máj. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!