Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire nehéz empatikus,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire nehéz empatikus, gyengéd, törődő, elfogadó, érzékeny és érzelmeit kimutató férfit találni manapság?

Figyelt kérdés

Kiemelném, hogy nem a nice guy-szindrómásokra gondolok, akik számonkérik egy nőn, ha az visszautasítja őket, merthogy ők olyan rendesek voltak vele, milyen már, hogy a nő nem ad nekik puncit cserébe. NEM. Azok érdekelnek, akik valóban meg akarják érteni a másikat, belehelyezkedni az érzelemvilágába/helyzetébe, nem folyamatosan a saját sértettségükre koncentrálni, ha felmerül egy konfliktus. Mert van elég fontos nekik a másik ahhoz, hogy félre tudják tenni az egójukat miatta, hogy önzetlenül akarjanak jót cselekedni vele. Nem baj, ha mernek elérzékenyülni, sírni, sőt. Legyenek képesek kimutatni a szeretetüket. Illetve nem árt, ha a szexben sem az a prioritás számukra, hogy a nőnek minden testnyílását a magukévá tehessék, sem az, hogy minden létező fantáziájukat megélhessék vele/rajta, inkább tényleg a kölcsönös örömszerzés, tiszteletben tartva egymás határait.

Mennyire ritka az ilyen? (Külsőre nem kell giga Chadnek lennie, mielőtt valaki ezt felhozná, elég, ha tök átlagos.)



2022. máj. 25. 05:42
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
91%
10. Persze a férfiak. Nem a nők akiknek teszik magukat, csak a csúnya gonosz férfiak.
2022. máj. 25. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 anonim ***** válasza:
75%
Ha lebuuziznak a haverjaid, mert normális vagy, simán.
2022. máj. 25. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 anonim ***** válasza:
88%

Hogy mennyire nehéz? Nagyon😂

Nyilván mindenki a saját tapasztalatait tudja felhozni példának, de évekig voltam egy toxic kapcsolatban egy olyan ember mellett aki lelkileg tönkretett, kihasznált. Utána is nem egy hasonló kaliberű fiúcskával volt dolgom. Huszonéves korosztály de nem tudom őket férfinak nevezni. Viszont mégis azt kell mondanom hogy nem lehetetlen. Úgy érzem megtaláltam azt akire szükségem van és aki tényleg olyan amilyennek sgy igazi férfinak lennie kell.

2022. máj. 25. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem külföldön kell keresni, amerre nem divat a műmacsóskodás.
2022. máj. 25. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 anonim ***** válasza:
38%
Ismerek rengeteg ilyet, nem tudom, ti hol éltek, vagy melyik véreskezű kereszteshadjáratokkal körbeölelt évszázadban.
2022. máj. 25. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 anonim ***** válasza:
100%

Igen, nehéz ilyet találni manapság de nem lehetetlen. És sajnos nem a fiúk teszik “egymást” tönkre mert akinek vannak elvei nem fogja a haverok miatt feladni. A nők teszik az ilyen srácokat tönkre.

Mostani barátom kiköpött úriember, kedves, empatikus, kimutatja az érzéseit, megbecsül és figyel rám minden téren. De előző barátnője után elgondolkozott, hogy minek legyen ilyen ha nem becsülik és a háta mögött félre kúrt a hölgy.

Minden esetre örülök hogy a csalódás ellenére se lett “más” és igyekszem vigyázni rá.

2022. máj. 25. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 anonim ***** válasza:
32%
Rövid távon, amíg szerelmes valaki tud ez működni, akkor vannak erre a lelkizésre energiák, viszont hosszútávon sokkal fontosabbak a közös pontok, mint érdeklődés, témák, célok, valamint az egymást támogató hozzáállás és a kémia persze. Ami még egy tartópillér az a változatos/kreatív/megfűszerezett szexuális élet. Ez is roppant fontos, tehát ha a te "határaid" csak a doggy style és misszi szintig terjednek ezen a téren az igenis baj lehet. Nálam alap az orál, a szexuális segédeszközök bevonására való nyitottság és a prüdériától mentes kommunikáció a szexről, vagy bármiről, mert tudom, hogy x év múlva úgy megfogjuk unni egymás fejét, mint a szart, ha sablonos szinten tudunk csak létezni.
2022. máj. 25. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 anonim ***** válasza:
73%

"De előző barátnője után elgondolkozott, hogy minek legyen ilyen ha nem becsülik és a háta mögött félre kúrt a hölgy."


Aki el tud ezen gondolkozni, és tudna változtatni, az nem ilyen. Annak ez nem tulajdonsága, hanem viselkedése.

2022. máj. 25. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 anonim ***** válasza:
65%

Én ilyen típusú férfi vagyok :)

28/F

2022. máj. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 anonim ***** válasza:
19%

13. Nem nehéz.

Te vagy idióta hogy nem olyannal állsz le aki meg is érdemli.

2022. máj. 25. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!