Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire nehéz empatikus,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire nehéz empatikus, gyengéd, törődő, elfogadó, érzékeny és érzelmeit kimutató férfit találni manapság?

Figyelt kérdés

Kiemelném, hogy nem a nice guy-szindrómásokra gondolok, akik számonkérik egy nőn, ha az visszautasítja őket, merthogy ők olyan rendesek voltak vele, milyen már, hogy a nő nem ad nekik puncit cserébe. NEM. Azok érdekelnek, akik valóban meg akarják érteni a másikat, belehelyezkedni az érzelemvilágába/helyzetébe, nem folyamatosan a saját sértettségükre koncentrálni, ha felmerül egy konfliktus. Mert van elég fontos nekik a másik ahhoz, hogy félre tudják tenni az egójukat miatta, hogy önzetlenül akarjanak jót cselekedni vele. Nem baj, ha mernek elérzékenyülni, sírni, sőt. Legyenek képesek kimutatni a szeretetüket. Illetve nem árt, ha a szexben sem az a prioritás számukra, hogy a nőnek minden testnyílását a magukévá tehessék, sem az, hogy minden létező fantáziájukat megélhessék vele/rajta, inkább tényleg a kölcsönös örömszerzés, tiszteletben tartva egymás határait.

Mennyire ritka az ilyen? (Külsőre nem kell giga Chadnek lennie, mielőtt valaki ezt felhozná, elég, ha tök átlagos.)



2022. máj. 25. 05:42
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
69%
Már ne is haragudj de milyen jogon idiótázol le ismeretlenül egy másik embert? Leírtam egy véleményt a sajátomat ráadásul nem is neked hanem a kérdezőnek. Lehet róla véleményed de ha lehet ne ilyen formában. Annyira undorító némelyik ember megnyilvánulása. Fogadni mernék te is és mindenki volt már toxikus emberrel egy szar párkapcsolatba még ha nem is meri beismerni. Nem mindig az elején jön rá az ember hogy milyen is az ember valójában. Illetve kellenek a negatív tapasztalatok is hogy a végén egy jót lehessen találni.
2022. máj. 25. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim ***** válasza:
75%
20-as, gondolom, te azt hiszed, te vagy ez a normális ember, aki megérdemelné a nőt, igaz?
2022. máj. 25. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:
93%

22. Abszolút nem gondolom így.

Őszintén szólva lelki roncs vagyok.


De ez nem azt jelenti hogy akkor ősze jövök valami bunkóval csak hogy legyen valakim.

Tragikus a nők tanult tehetetlensége.

A kapcsolatodért csak te vagy felelős. Időben ki kell lépni ha nem szeretnek.

Nem tartottak pisztolyt a fejedhez ugye…..

2022. máj. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim ***** válasza:
18%
És a férfiak kapcsolataiért nem ők a felelősek? Már is máshogy hangzana, ha mindenkit leidiótáznál.
2022. máj. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim ***** válasza:
74%

24. A férfiak is sokszor idióták.

Pl gyereket válatnak aztán csodálkoznak hogy nekik is foglalkozni kell a gyerekkel.

2022. máj. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:
Szerintem egyébként... nem tudom, nekem mindig fura, hogy csak az egyik felen van a felelősség. Az emberek sokszor önmagukat sem ismerik, de mindenki elvárja tőlük, hogy 3 randi után konkrét személyiségelemzést adjanak a másikról. Ez még egy pszichológusnak is kemény dió lenne. Plusz az egész olyan, mintha felmentenénk vele a rossz embereket. Akit sikerül átbasznotok, az megérdemli - kb ez az üzenet.
2022. máj. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 anonim ***** válasza:

26. Nem értem!?


Miért mentenék én fel bárkit.

Ahol toxikus a kapcsolat ott mindkét fél hibás. Az egyik tűri, a másik meg bántja a másikat.

Mindkettő helytelen viselkedés.

2022. máj. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de nem mindenki úgy kezd kapcsolatba, hogy előtte terápiára járt. Mert tulképp azt mondod, az a hibás, akit mondjuk vertek a szülei, nincs önbecsülése, és nem tudja, mi az igazi szeretet.
2022. máj. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:
47%
28. Pontosan ezt mondom. Aki nincs rendben lelkileg. Annak pszichológus kell. Nem kapcsolat!
2022. máj. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:
100%
És ha nem ismeri fel, hogy neki kell pszichológus, akkor át lehet baszni?
2022. máj. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!