Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek most mit tegyek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

ClauBitch kérdése:

Szerintetek most mit tegyek? Félek:S

Figyelt kérdés
tegnap este,házibuliban voltam.Az egyik barinőm hívott el, nem voltunk marha sokan,nyolc pasi akiket nem ismerek meg négy csaj, fűveztünk+piáztunk. vetkőzőst játszottunk és már alig volt rajtunk valami...vadul smacizni kezdtem az egyik pasival akit nem is ismerek, de jól nézett ki:$ a többiek is ezt tették, mindenki mindenkivel és a sex is ugyanúgy:$ aztán a pasi akivel kezdem a smacizást áthívott egy másik szobába, tablettákkal tömött+sexeltünk:S arra nem emlékszem utána mi volt...reggel meztelenül ébredtem egy idegen lakásba a kulcs az asztalon volt,felöltöztem és eljöttem...nem rég hívott az az ürge és pénzt követel a tablettákért és a sexért:S azt mondta ha nem fizetek el fog verni:S szerintetek most mit tegyek?
2010. szept. 19. 10:51
1 2 3 4 5
 11/43 A kérdező kommentje:
17 vok, és megbeszéltem vele egy talit ma délután 4-re! azt mondta, hogy a tabikért és a sexért 130-at kér, mondtam neki h viszem, de nekem nincs ennyi pénzem:S de a talin meg fogom neki mondani h sokat gondolok rá és terhes vok tőle:S a barinőm azt mondta h nem jön mert nem akar balhét, így kénytelen vok egyedül menni. Küldtem neki egy sms-t h négykor ott leszek, még ha zuhog is az esső anyuéknak azt mondtam h barinőmhőz mék...
2010. szept. 19. 12:11
 12/43 anonim ***** válasza:
47%
Hát amit ma 4kor kapsz azt az utolsó ütésig megérdemled...csodálkozom, hogy ennyi ésszel nem fotoszintetizálsz!
2010. szept. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
Igen nagy barátnő az ilyen. Kis szerencsével annyira szétverik a fejed hogy kórházba kerülsz, és ott szépen kiderül minden, mindenki elött.
2010. szept. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:

Elárulok egy titkot: pia és drog nélkül is lehet jól érezni magad.

Jobb lenne, ha nem mennél el délután,hanem inkább szólnál a szüleidnek, még akkor is ha f*sol attól, hogy mit fognak reagálni.

Amennyiben igaz az, amit a barátnőd mondott a srácról, és ennek ellenére elmész délután, hagyj a szüleidnek búcsúlevelet. Ha a srác megtudja, hogy nincs nálad a pénz, valószínűleg agyonver.

2010. szept. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim válasza:

Eleve, ha tegnap este szexeltetek, akkor ma nem lehet pozitív a terhességi teszted, hanem ma 2 hét múlva, mire beágyazódik a baba, és termelődik annyi hcg, vagyis terheshormon, hogy kimutassa a teszt...

Ha neked pozitív a teszted, akkor az 2 héttel (vagy többel) ezelőtti pasitól van...

Kicsit sántít nekem az ügy...

2010. szept. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 A kérdező kommentje:
hát te hülye vagy, nem érted h elszíneződött? és nem is védekeztünk, mert azt mondta h kiveszi időben, hogy kivette-e? azt nem tudom mert nem emlékszem rá, és arra, sem h hányszor csináltuk...
2010. szept. 19. 12:48
 17/43 anonim ***** válasza:

Kérdező,hogy lehetsz ilyen idióta?Szerinted hol érdekli őt hogy te szereted meg hogy terhes vagy?elmondom: LESZARJA,sőt még kapsz is hogy ilyen gyökér vagy.

Bnővel sem mennék helyedben,nemhogy egyedül.Gondolkozz már

2010. szept. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
100%

Olvasd el ezt, és megérted, miről beszélt a 12:45-ös:

"Nem érdemes azonban azonnal az aktus után a tesztért rohanni, hiszen a HCG hormon csak a beágyazódástól kezdve kezd termelődni a szervezetben, azaz kb. a fogamzás után 7-12 nappal és még ekkor is kell 1-2 nap, mire a vizeletből kimutatható lesz."

Szóval gondolkozz el azon, hogy kivel/kikkel feküdtél le 1-2 hete. Az apát közöttük keresd.

2010. szept. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: Amúgy 130ért hány tabit vert beléd vagy 50-t?
2010. szept. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 A kérdező kommentje:
mivan? Te bakker nem vágod...nem érted meg h érzek iránta vmit, annak ellenére h ezt tette, és tuti ha megtudja h terhes vok máshogy fog hozzáállni és akkor már nem fogja érdekelni a kib*szott lové. És el kell h mennyek mert sms ben nem tudom neki leírni amit érzek+ h terhes vok tőle, meg az mien már?...nem fog megütni...legalább is remélem.$
2010. szept. 19. 13:12
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!