Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek most mit tegyek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

ClauBitch kérdése:

Szerintetek most mit tegyek? Félek:S

Figyelt kérdés
tegnap este,házibuliban voltam.Az egyik barinőm hívott el, nem voltunk marha sokan,nyolc pasi akiket nem ismerek meg négy csaj, fűveztünk+piáztunk. vetkőzőst játszottunk és már alig volt rajtunk valami...vadul smacizni kezdtem az egyik pasival akit nem is ismerek, de jól nézett ki:$ a többiek is ezt tették, mindenki mindenkivel és a sex is ugyanúgy:$ aztán a pasi akivel kezdem a smacizást áthívott egy másik szobába, tablettákkal tömött+sexeltünk:S arra nem emlékszem utána mi volt...reggel meztelenül ébredtem egy idegen lakásba a kulcs az asztalon volt,felöltöztem és eljöttem...nem rég hívott az az ürge és pénzt követel a tablettákért és a sexért:S azt mondta ha nem fizetek el fog verni:S szerintetek most mit tegyek?
2010. szept. 19. 10:51
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
Ha tegnap dugattad meg magad vele, akkor nem TŐLE vagy terhes...nem lennék meglepve, ha nem ez lett volna az első ilyen "fenomenális" bulid...
2010. szept. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 A kérdező kommentje:
miért talán számolnom kellett volna honnan tudjam
2010. szept. 19. 13:16
 23/43 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy kib.szott nagy kamu!!! Nehogy elhigyjétek már.
2010. szept. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
100%
Jaja, innentől már nekem is nagyon kamuszagú. Ha pedig igaz, akkor gratulálok anyádéknak, hogy ilyen ostoba lényt sikerült a világra uszítaniuk...
2010. szept. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
Eh, tényleg kamu szaga van. Ennyire senki se lehet segghülye. Pedig marha jól szórakoztam rajta.. :D
2010. szept. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 A kérdező kommentje:
te egy paraszt vagy, nem értesz semmit...ha veled történe meg ilyen akkor neked esne sz*rúl az egész...és mért ne mondanám el neki az igazat? Nem hinném h bántana, és ugyis ki fog derűlni mert négykor beszélni fogok vele, és az előbb is hívott és kérdezte h megyek-e? és mondtam neki h igen:$
2010. szept. 19. 13:34
 27/43 anonim ***** válasza:
Fejezd már be, senki nem kíváncsi erre. Ennyire hülye nem lehet valaki, úgyhogy tuti hogy csak nagyon unatkozol...
2010. szept. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Meg tudnád nekem fogalmazni, hogy miért vagyunk mi válaszolók h*lyék, p*csök, parasztok, stb?

Ne haragudj, ha te ilyenbe belemész, akkor az a saját bajod! Nem kéne itt a válaszolók 80-90%-át leh*lyézni, ha megmondják neked az igazat! Ha valaki ennyire felelőtlen, az meg is érdemli. Mellesleg szerintem se tőle vagy terhes, mert azt ilyen hamar nem mutatja ki a teszt, egy pár óra leforgása után. Gondolkodj el! -.-

2010. szept. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
100%
Fuckyeah gyanús...
2010. szept. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
Borzasztó hogy valaki ennyire unatkozik. Ha meg nem kamu akkor sok sikert az élethez! Qrva.
2010. szept. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!