Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek most mit tegyek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

ClauBitch kérdése:

Szerintetek most mit tegyek? Félek:S

Figyelt kérdés
tegnap este,házibuliban voltam.Az egyik barinőm hívott el, nem voltunk marha sokan,nyolc pasi akiket nem ismerek meg négy csaj, fűveztünk+piáztunk. vetkőzőst játszottunk és már alig volt rajtunk valami...vadul smacizni kezdtem az egyik pasival akit nem is ismerek, de jól nézett ki:$ a többiek is ezt tették, mindenki mindenkivel és a sex is ugyanúgy:$ aztán a pasi akivel kezdem a smacizást áthívott egy másik szobába, tablettákkal tömött+sexeltünk:S arra nem emlékszem utána mi volt...reggel meztelenül ébredtem egy idegen lakásba a kulcs az asztalon volt,felöltöztem és eljöttem...nem rég hívott az az ürge és pénzt követel a tablettákért és a sexért:S azt mondta ha nem fizetek el fog verni:S szerintetek most mit tegyek?
2010. szept. 19. 10:51
1 2 3 4 5
 41/43 anonim válasza:
És most mi van csak nem ő lett az új pasid?
2010. okt. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim válasza:
aztaaa kuuuuurvaaa te mekkora K.URVA vagy!!!!!!!
2010. okt. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
a gyerek a pocakodban van még? vagy már voltál abortuszon? esetleg még mindíg 2 pasival csinálod? vagy már végigment rajtad az egész megye? mit dolgozol a pénz miatt?
2010. okt. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!