Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek most mit tegyek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

ClauBitch kérdése:

Szerintetek most mit tegyek? Félek:S

Figyelt kérdés
tegnap este,házibuliban voltam.Az egyik barinőm hívott el, nem voltunk marha sokan,nyolc pasi akiket nem ismerek meg négy csaj, fűveztünk+piáztunk. vetkőzőst játszottunk és már alig volt rajtunk valami...vadul smacizni kezdtem az egyik pasival akit nem is ismerek, de jól nézett ki:$ a többiek is ezt tették, mindenki mindenkivel és a sex is ugyanúgy:$ aztán a pasi akivel kezdem a smacizást áthívott egy másik szobába, tablettákkal tömött+sexeltünk:S arra nem emlékszem utána mi volt...reggel meztelenül ébredtem egy idegen lakásba a kulcs az asztalon volt,felöltöztem és eljöttem...nem rég hívott az az ürge és pénzt követel a tablettákért és a sexért:S azt mondta ha nem fizetek el fog verni:S szerintetek most mit tegyek?
2010. szept. 19. 10:51
1 2 3 4 5
 31/43 A kérdező kommentje:
na jó...előtte is voltam más pasikkal...de azokkal védekeztünk, gumival, egyedül vele nem! Vagyis azt hiszem,nem tudom mert nem voltam magammnál:$... de ha magamnál lettem volna akkor nem hagytam volna, hogy úgy megtegye. Azt tudom h én kezdeményeztem a csókot, mert tetszett, a szobába viszont ő csalt, az is igaz h nem mondtam nemet, mert nagyon bejött(n) a tabiknak sem álltam ellen mert azt mondta h attól jobb lesz, és előtte a fűtől is felpörögtünk...azt sem tudom kié volt a lakás, és azt sem, hogy egyáltalán hogy kerültem oda, mert a buli, vagyis az összejövetel nem ott volt...reggelre már nyoma sem volt, a ruháim a földön voltak...szerteszét, pedig a szex nem is ott volt...:S vagy ki tudja...nagyon rossz h kiesett az idő, és csak a házból kilépve jöttem rá, h mégis merre induljak haza...a lépcsőházban összefutottam egy taggal, furán nézett rám, és így utólag belegondolva mintha ő is ott lett volna tegnap este a bulin:S...ideges vok, nem kicsit és félek is, érthető h ilyen vok, és ne haragudjon senki ezért:$...csak gondoljátok magatokat a helyzetembe:S:(
2010. szept. 19. 13:57
 32/43 anonim ***** válasza:
Megérdemled :)
2010. szept. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim válasza:
sztem te tök hülye vagy egyáltalán minek feküdtél le vele???O.o ha terhes is vagy nem hiszem h tőle mert csak tegnap baszott fel téged pfff... ha meg igaz is az egész én elnem mennék vele talizni
2010. szept. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim válasza:

Ha eddig védekeztél másokkal, akkor vagy lyukas volt a gumi, vagy nem tudod, hogy milyen az a pozitív terhességi teszt, és nem vagy terhes... Mert a tegnapit nem mutatja ki, még a vérből csinált laboreredmény sem, nemhogy a vizeletes...

Bár, ha ennyire nem voltál eszednél, akkor lehet, hogy már máskor is jártál így, és onnan van a gyerek, - akit nem mellesleg sajnálok, el tudom képzelni, mi lesz a sorsa...:S

Azt tudod, hogy mikor kellett volna menstruálnod utoljára?

2010. szept. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 A kérdező kommentje:
nem rég hozott haza,gondoltam leírom mi történt, ez a pasi egy vadállat,nem is tudtam vele beszélni mert berángatott az autójába a haverjával volt, letépdeste rólam a ruhát és mind a ketten rámestek:$ tetszett a dolog, főként mert bele vok esve és ezek után akárki mit mondd nekem KELL! Hazahoztak, anyám kérdezte mi történt a ruháimmal, mondtam neki h baleset, de már jól vok:D azt mondta a pasi h majd a pénzt még megdumáljuk, vagy adnak majd melót, mert van nekik valami klubjuk :))) meg Németországba is ajánlottak melót:))))a gyerekkel nem tudom mi lesz de majd holnap elmék dokihoz ha az vok elvetettem az tuti, ha meg nem akkor ugy is jó:D köszi a tanácsokat sokat nem segített de legalább jól esett :D pux
2010. szept. 19. 17:41
 36/43 anonim ***** válasza:
53%
De te még ezek után se vagy k*rva, ugye?
2010. szept. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
100%
Nem az, mert az egész kamu, minek túráztatjátok magatokat rajta, egyértelmű hogy csak kitalálta. Irígylem azt aki ennyire tud unatkozni :D
2010. szept. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim válasza:
53%
eddig nem hittem de mostmár te télleg egy büdös k*rva vagy nézz már magadra nem szégyenled egy kicsit én a te hejedben már elástam volna magamata :S
2010. szept. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim válasza:
basszus, de ráérsz, gratulálok... :)))
2010. szept. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:

Ha ez kamu, akkor elég nagy nyomorék vagy, hogy ilyenekkel szórakozol.

Ha mégsem, gratulálok, hogy hivatásos k*rvát csinálnak belőled!

2010. szept. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!