Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi ideig érdemes érdeklődn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi ideig érdemes érdeklődni utána, ha eltűnik?

Figyelt kérdés

Ha egy srác akivel megismerkedtem és együtt is töltöttem egy estét, egyszercsak nem jelentkezik és nem reagál semmilyen üzenetemre.

Ezt miért csinálhatja?

Mit kell tenni ilyen esetben?

Egy ideig még tartottuk a kapcsolatot, bár egyre kevesebbet beszéltünk de már pár hete egyáltalán nem reagál semmire. Arra sem ha megkérdezem hogy van, minden rendben van-e vele stb.

Van amikor csak elolvassa az üzenetemet, de van amikor nem.

Ne keressem többet?

De ez csak azért idegesítő, mert elmondhatná. Ha valami gondja van azt is, de ha csak le akar rázni, azt is. Mert akkor tudnék rá reagálni. De ez annyira idegesítő, mert olyan mintha nem akarna velem többé szóba állni, pedig nagyon jóban vagyunk már évek óta. Ha mondana valamit, akkor legalább megmondhatnám a véleményemet, de így hogy csak eltűnik, esélyem sincs rá.

Megbeszéltük hogy miután összejöttünk egyszer, nem fog változni semmi a barátságunkban.


2022. jún. 13. 12:17
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
10-es: nem, soha nem viselkedtem így senkivel. És nem is tenném soha. Azért is állok furcsán egy ilyen szituációhoz.
2022. jún. 14. 16:13
 12/23 anonim ***** válasza:
Mióta ismered? Hogy indult a kapcsolat?
2022. jún. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

Több mint két éve ismerjük egymást.

Nekünk alapjáraton baráti volt a kapcsolatunk, de mind a kettőnknek bejött a másik és elég bonyolult is az egész.

De itt ez nem is érdekes, abból a szempontból, mert nagyon jóban voltunk, nagyon sokat beszéltünk és akármi is van, furcsa hogy most kezd eltűnni.

2022. jún. 15. 15:21
 14/23 anonim ***** válasza:
49%
Azért érdekes, mert így ismeretlenül is ha kevés dolgot írsz, abból nem lehet kitalálni, így meg nem tudnak neked segíteni. Sokszor a részletek kínálják a megoldást, de ha anonim is tartózkodó vagy, akkor ne várj segítséget. Fontos a kapcsolat minősége, honnan-hová tartott, randiztatok, jártatok vagy csak barátok voltatok, lefeküdtetek -e egymással, hogyan viselkedett utólag, milyen viszonyban voltatok, stb. Annyi ilyen téma van, ettől még leírhatod a saját verziódat is, ha kíváncsi vagy mások véleményére.
2022. jún. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Egy olyan barátról van szó, aki megdugott ki tudja hányszor. Te meg bevetted hogy a barátod, pedig csak a lyukra hajtott. Emberileg nem érdekled, lehet hogy más nőkkel van miközben nem válaszol, de az is lehet hogy tényleg nem jelentesz neki semmit a nemi szerveden kívül. Barátnak nem éppen barát, mert nem úgy viselkedik, max. hülyít vagy éppen le se szar. Ha neked ez így nem megalázó, akkor ácsingózz csak utána. Gondolom nem feleségnek kellesz, főleg ha több vasat is tart a tűzben, akkor még jobbat is találhat nálad a húspiacon, te pedig le vagy ejtve. Normális pasit keress, csak az ugye ritka, neked pedig pont a szemét kell.
2022. jún. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

Csak egyszer feküdtünk le.

Barátságnak indult, a kapcsolatunk nagyon bizalmas volt, sok mindent megosztottunk egymásnak. De persze azért vonzódtunk is egymáshoz kölcsönösen, emiatt többször szóba került a szex is. Viszont én nem igazán akartam belemenni az elején. Azt is megbeszéltük akárhogyan is alakul, a barátságunk megmarad. Csak hát ő egyre inkább távolságtartó.

Igen, így utólag az is megfordult a fejemben, amit valaki írt, hogy nem barátkozni akart, csak lefektetni, és a többi pedig nem is érdekelte.

Már nagyon sok ilyen történetet hallottam, de akár olvastam is, amikben csak azt nem értem, hogyan lehet az ilyesmit ennyire eljátszani? Valaki érdekel, de csak szexelni akarok vele, viszont amíg ez nem történik meg, eljátszom hogy emberileg is érdekel. Majd az együttlét után már nem is keresem. Hú, ez tőlem nagyon távol áll. Én nem tudnám ezt megjátszani. Még akkor sem ha akarnám, nem tudnám elhitetni a másikkal hogy érdekel, ha nem így van.

2022. jún. 17. 12:56
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Fúú de jóba voltatok! Megdugott aztán arra se méltat hogy beszéljetek! Kutyába se vesz! Szép kis "barát". Álmodozz csak tovább erről a "nemes lelkű" úriemberről! Fura egy ízlésed van!
2022. jún. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Baráát?? 😵 🤣🤣🤣...
2022. jún. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
#16 Ne legyél már ilyen kis naiv. Méghogy érdekled. Persze hogy eljátszotta. Tudod mikor lennél neki fontos? Ha érdeklődne felőled a szexen kívül is. A barátságod is csak addig kellett neki, amíg be nem jutott a bugyidba. Nem tudom mit vársz egy ilyen embertől, szerintem egyértelmű hogy csak kihasznált. Nem azt kapta amit várt, ezért lépett le. Ha igazán folytatni akarná, nem csak ezért keresne, de nyilván nem számítottál neki túl sokat ezen kívül.
2022. jún. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

Igen. Valószínűleg nem volt igaz hogy a barátjának tartott.

Az hogy nem azt kapta amit várt, az egy dolog, de ha emberileg kedvelne akkor keresne és megkérdezné mi van velem. Ezt már más is mondta.

Csak elég rosszul esik ez egy olyan embernek, mint én, aki emberileg is megszerette az illetőt.

2022. jún. 23. 15:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!