Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi ideig érdemes érdeklődn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi ideig érdemes érdeklődni utána, ha eltűnik?

Figyelt kérdés

Ha egy srác akivel megismerkedtem és együtt is töltöttem egy estét, egyszercsak nem jelentkezik és nem reagál semmilyen üzenetemre.

Ezt miért csinálhatja?

Mit kell tenni ilyen esetben?

Egy ideig még tartottuk a kapcsolatot, bár egyre kevesebbet beszéltünk de már pár hete egyáltalán nem reagál semmire. Arra sem ha megkérdezem hogy van, minden rendben van-e vele stb.

Van amikor csak elolvassa az üzenetemet, de van amikor nem.

Ne keressem többet?

De ez csak azért idegesítő, mert elmondhatná. Ha valami gondja van azt is, de ha csak le akar rázni, azt is. Mert akkor tudnék rá reagálni. De ez annyira idegesítő, mert olyan mintha nem akarna velem többé szóba állni, pedig nagyon jóban vagyunk már évek óta. Ha mondana valamit, akkor legalább megmondhatnám a véleményemet, de így hogy csak eltűnik, esélyem sincs rá.

Megbeszéltük hogy miután összejöttünk egyszer, nem fog változni semmi a barátságunkban.


2022. jún. 13. 12:17
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

És ugyan mit szerettél rajta? Nem lehet hogy azt is megjátszotta?

Vagy te nem vagy jó emberismerő.

2022. jún. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
21-es: Lehetséges. Biztos sok mindent csak megjátszott. Az is lehet nem vagyok jó emberismerő. Nem tudom megfogalmazni, de volt benne valami ami nagyon megfogott már az első találkozásunkkor. Amikor még csak egymásra néztünk, láttam rajta hogy tetszek neki és a kisugárzása is nagyon megfogott. Pedig az igazság az, hogy ő nem az a típus külsőre, aki az esetem szokott lenni. Tényleg. De mégis nagyon megtetszett.
2022. jún. 23. 19:32
 23/23 anonim ***** válasza:
Jó lenne tudni mit szerettél benne, mert ezt emberileg nem támasztotta alá, főleg hogy ilyen helyzetbe hozott. Te meg rágódni fogsz utána? Ilyenekre pazarolnád az értékes idődet? Egy képet szerettél amit eléd vetített, meg amit te alakítottál ki magadban, a valóság azonban ennél sokkal rosszabb. Ha megszabadulsz ezektől a képektől, látni fogod hogy kihez ragaszkodtál valójában. Volt hogy én is túlidealizáltam valakit, akit nem kellett volna, aztán kijózanodtam. Most már csak azt nézem kivel tudok jól együttműködni. Minden más csak fals duma.
2022. jún. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!