Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyedülálló nők, nektek miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülálló nők, nektek miért nincs párotok?

Figyelt kérdés

2022. jún. 16. 16:06
1 2 3 4 5 6
 1/59 A kérdező kommentje:
Azt mondják egy nő csak akkor egyedülálló ha ő az akar lenni.
2022. jún. 16. 16:07
 2/59 anonim ***** válasza:
86%
Mert most szakítottunk a volt párommal pár hete
2022. jún. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/59 anonim ***** válasza:
19%

Én nettó 750 ezret keresek,34 éves nő vagyok.

Szeretek divítosan öltözködni, jó helyekre járni vacsorázni, nem kell ilyenkor otthon főzni legalább.Jó kocsikat is szeretem.

Sajnos ezt kevés pasi tudja megugrani, pedig ez amolyan belépőszint lenne csak.

ne lepődjön meg ha felhozom neki,vigyen el hétvégén Milánóba shoppingolni, mert szeretnék egy hosszú hétvégét. Aztán ne az legyen, hogy otthon az ágyon számolgatva előre kéri a költségek felét.

Hanem legyen igazi férfi, mutassa meg tud tenni egy nőért.

2022. jún. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/59 anonim ***** válasza:
98%
1. Ez egy hülyeség! Sok egyedülálló nőt ismerek, akik már családot meg gyereket szeretnének! Persze pasikat nyilván könnyen fel tudnak szedni, de a komoly kapcsolat valahogy nem jön össze nekik.
2022. jún. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/59 anonim ***** válasza:
37%

A kerdesre válaszoltam, megtudja valaki mondani a lepontozás okát? 😂

2-es voltam

2022. jún. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/59 anonim ***** válasza:
66%
#5 Semmi extra, ez a gyk. :D
2022. jún. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/59 anonim ***** válasza:
96%
Azért nincs párom, mert az utolsó pár randizgatásomnál felmerült a jövő, és mindegyik férfi családot, gyereket szeretett volna - nekem pedig sajnos nem lehet.
2022. jún. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/59 anonim ***** válasza:
95%
Nem talalok olyat, akivel egymasba szeretnenk.
2022. jún. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/59 anonim ***** válasza:
91%

5

Azért mert hazudozol/provokálsz.


Kérdező, én azért vagyok szingli, mert számomra a párkapcsolat nem létszükséglet. Én sosem keresek párkapcsolatot, mert konkrétan ezer jobb dolgom van, mint hogy idegenekkel fussam le újra és újra és újra ugyanazokat a köröket.

Ha a baráti társaságban / egyetemen / tágabb környezetemben feltűnik valaki, aki érdekel, tetszik, akiben megfog valami, és ő ugyanúgy érez irántam, akkor rock n' roll. Ha viszont nincs ilyen ember a látóteremben, akkor nem érdekel a téma.

Most már lassan egy éve vagyok szingli, de nem izgat a dolog. Ennek az állapotnak is megvan a maga szépsége.

2022. jún. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/59 anonim ***** válasza:
16%

Igen a legtöbb nő akkor egyedülálló ha az akar lenni. Ez így van.


(itt is kivételt képez mint a férfiaknál is aki nagyon előnytelen külsejű)


Komoly kapcsolatra biztosan nehezebben találnak valakit, de ránézésre megmondani valakiről h abóbl mi lesz azt nem lehet....

2022. jún. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!