Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Okot ad a féltékenységre, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Okot ad a féltékenységre, ha én egésznap takarítok, párom egész nap szabadtsrandon?

Figyelt kérdés

Eddig szinte minden nap együtt voltunk, de most "mosolyszünet" van és pár napokat külön vagyunk(lassan már 1.5 hetet, de napi szinten milliot beszélünk, bizonygat, erőszakoskodik, hogy béküljek meg).

Ez az első nyarunk, terveztünk sok strandolást, utazást, rengeteg mindent.

De a veszekedések miatt ez most háttérbe szorítva. Telefonon tartunk kapcsolatot ilyenkor. Mindketten szabin vagyunk mostanában, és nem keveset. Én neki kezdtem felújítás előtti nagytakarításnak, ami több napos(ez a legtöbb amihez kedvem van mostanában, mivel a veszekedés miatt nem vagyok jókedvű)Ő közben pedig haverok, szabadstrand, esetleg koktélok.

Most nekem számításba kellene vennem azt, hogy esetleg csajozik, vagy ismerkedik csak, vagy barmit?(jópasinak számít akire alapvetően tapadni szoktak, de monogám, hűséges)



2022. jún. 22. 19:16
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%

Felújítás előtt nagytakarítás??

Ha erősködik ,hogy békűlj meg gondolom veled akar lenni.

2022. jún. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
72%
Ha veled akarna lenni, elvitt volna egy nyaralásra. Könnyű néhány smst írni, esetleg felhív párszor, de tett is valamit ezért?
2022. jún. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
95%
Ha nem akarsz békülni, akkor zárd le végleg.
2022. jún. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:

Úgy értve, hogy pókhálókat vadászok, szekrények tetejét súrolom, ajtókat lesikálom hátha sikerül azokat is átfesteni, gazcsöveket is súrolom, szellőzőnyílások mondjuk feladták a leckét, jelenleg fogkefével estem neki de azzal sem haladok.


Amikor mondta, hogy strandol, én azt mondtam neki erre sértve ill beaggódva, hogy amióta külön vagyunk, szinte semmit nem tudok róla, csak amiket elmond dióhéjban, de részleteket semmit, es nem is latom, mert semmiben nem szerepelek mellette, én ezt az egészet lehet inkább elengedem, mert nem birom az aggódást, hogy lehet esetleg csajozik. Nem akarok agyalni, kattogni féltékenykedni, inkább hagyjuk.


Mindezt ő abszolut kicsavarta arra, hogy én akkor nem is akarok vele járni és csak hülyítettem eddig, hiába könyörög, bizonygat, békít, akkor közben biztos más pasim van, átvertem őt.(és cenzúrás jelzőket szórt rám)


Na ezzel megint megsértett, hogy teljesen kicsavarta amit mondtam, és neki állt vádolni,es abszolut nem nyugtatott meg, nem érdekli hogy én aggódom, tehát az is megeshet akkor hogy jogosan aggódom.

2022. jún. 22. 19:39
 5/33 A kérdező kommentje:

2. Rengeteget tett. Hajnal kettőig naponta videocset, millio megannyi mindent mond, bizonygat, sír. Kezdte már feladni azt hogy visszakap.


És a fentiek miatt, hogy én NEM AKAROK féltékenykedni, ez egy maró kín, ebbol az okbol valóban lehet elengedem én ezt.

Nekem nem kell olyan kapsolat amiben én félek aggódom hogy a másik mit csinál.


És nagyon vártam volna erre a válaszát. De a válasz helyett egy az egyben kicsavarta amit mondtam:(

2022. jún. 22. 19:41
 6/33 anonim ***** válasza:
93%
Szakítsatok!!!
2022. jún. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
93%
Ennek semmi értelme.
2022. jún. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%
Bár trollkérdés az ügyeletes inceltől, minden este menetrendszerűen érkezik néhány ilyen kamu amikben becsicskuló, ostoba nőknek adják ki magukat, azért válaszolok: tudod mikor takarítanék. Vagy együtt takarítunk, vagy én is megyek a strandra és fizetünk valakit. (Egyébként én sem bírom értelmezni ezt a felújítás ELŐTTI takarítást... rosszul sikerült a trollkodás.)
2022. jún. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:

Az egyszavas válaszokbol semmit nem ertek, sem tartalom sem indoklás, információtlan nekem.


De azert nem együtt takarítunj es megyünk strandra, mert "mosolyszubet" van, mert veszekedtünk. Ezzel kezdtem. Ilyenkor pár napokat külön szoktu lenni. Most meg 1.5 hete tartom, mert nagyon nem vagyok abban biztos tényleg, hogy folytassam e vele.

És most ez, hogy még féltékeny is vagyok már meg, az eddigi veszekedős stressznek a tetejébe nekem plusz ideg!

2022. jún. 22. 19:52
 10/33 A kérdező kommentje:

Nem akarom hogy lefessek a pókhálokat vagy a gázcsöveken a port.

Mi olyan meglepő festés előtti nagytakarítasban?

Vag pl konyha tűzhely melletti falat is tisztítom.

2022. jún. 22. 19:53
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!